تاریخ درج خبر : 1392/12/07
کد خبر : ۲۲۵۱۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

تحقیر کارکنان دانشگاه یاسوج به بهانه تست اعتیاد/ برخورد قاطع دکتر رمضانی با متخلفان

سایت استان: طی چند روز گذشته اقدامی عجیب در دانشگاه یاسوج به وجود آمد که با واکنش قاطع دکتر رمضانی پایان پذیرفت.

IMG_8189

به گزارش سایت استان، ماجرا از این قرار است که دو نفر از نیروهای گزینش دانشگاه شیراز(گزینش دانشگاه یاسوج زیر مجموعه شیراز است) برای گرفتن تست اعتیاد از کارکنان به دانشگاه یاسوج می آیند. مدیر حراست دانشگاه نیز در اقدامی عجیب و بدون هماهنگی با ریاست دانشگاه، اجازه این کار را به این نیروها می دهد.

حدود 20 نفر از کارکنان برای تست اعتیاد انتخاب و به آنها گفته می شود در اتاق امور اداری باید نمونه ادرار خود را در ظرفهای مخصوصی که در اختیار آنها قرار داده شده ریخته و تحویل دهند و این عمل را باید در جلوی روی ماموران گزینش اعزامی از شیراز انجام دهند.

متعاقب این کار اعتراض کارکنان بالا می گیرد و آنها به ساختمان دیگری برده شده و جلوی دستشویی صف کشیده و آنها را مجبور کرده که با حالت تحقیر آمیزی و در جلوی دیدگان این ماموران نمونه ادرار دهند.

منابع آگاه می گویند: وقتی ماجرا به گوش دکتر رمضانی ریاست دانشگاه یاسوج می رسد به فوریت مسئله را پیگیری کرده و مراتب اعتراض شدید خود را به گزینش دانشگاه شیراز و هم چنین گزینش وزارت علوم اعلام می دارد و خواستار برخورد شدید با مسببین این عمل غیراخلاقی می شود.

یک منبع آگاه دیگر نیز گفت: وقتی دکتر رمضانی اطلاع می یابد که مدیر حراست بدون هماهنگی این اجازه را در اختیار آنها گذاشته حکم وی را لغو می کند.

این منبع آگاه ادامه داد: این واکنش قاطع رمضانی، موجی از خوشحالی را در دل کارمندانی به وجود آورد که به خاطر حقوقی اندک، حیثیت انسانی آنها زیر سوال رفته بود.

به نظر می رسد تاخیر در برکناری نیروهایی که از زمان ارژنگ مسئولیت داشتند و همچنان به وی وفادار هستند، از سوی ریاست جدید دانشگاه و مهربانی بیش از حد او به آنها، کارشکنی ها و مسایلی را برای شخص رمضانی به وجود می آورند که جا دارد با اقدام سریع تر جلوی برخی از این کارشکنی ها و مسایل در دانشگاه گرفته شود تا آرامشی که در این مدت در دانشگاه یاسوج حکمفرما شده بود همچنان ادامه پیدا کند. عده ای نیز منفعت خود را، در دامن زدن به تشنج و به وجود آوردن جو تنش آمیز در دانشگاه جستجو می کنند و هر روزه با انتشار اخبار جهت دار و منفی از دانشگاه یاسوج که در اختیار آنها قرار داده می شود، سعی می کنند این آرامش را بهم بزنند. هر چند شاید این افراد با انتشار اخبار خود ساخته و کذب، آرزوی بازگشت به دوران پلیسی و پادگانی دانشگاه یاسوج در دولت گذشته را در سر می پرورانند ام به نظر می رسد هنوز باورشان نشده که دیگر آن مرد رفته است و آن سبو شکسته و آن پیمانه نیز ریخته شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد