تاریخ درج خبر : 1392/12/09
کد خبر : ۲۲۶۸۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

واکنش اتاق تعاون استان نسبت به سخنان رئیس تعاون شهرستان بویراحمد

سایت استان: اتاق تعاون کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به اظهارات رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان بویراحمد جوابیه ای را برای سایت استان ارسال کرده است که در پی می آید:

در جواب اظهارات غیر واقعی سرپرست اداره تعاون شهرستان بویراحمد بر علیه اتاق تعاون استان در تاریخ 6 اسفند 92 درج شده در سایت استان در خصوص واگذاری فعالیت های تصدی گری دولت در حوزه تعاون به اتاق تعاون لازم است به موارد زیر اشاره می گردد:

398114ba2258ee567c0c3fe11c14b48e

۱- جنابعالی به عنوان مسئول بخش دولتی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بویراحمد چه فعالیتی را به بخش خصوصی واگذار کرده یا آمادگی واگذاری آن را دارید؟

۲- بر اساس نامه شماره نامه شماره ۱۰۵۸۲۰ مورخ 17 دیماه 90 جناب آقای حسینی نیا معاون محترم تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص واگذاری تصدی گری بخش تعاون در قالب تفاهم نامه به اتاق های تعاون کشور، تفاهم نامه منعقده بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اتاق تعاون به شماره ۲۳۳۱ مورخ 21 اردیبهشت 92 مقرر گردیده که بخشی از وظایف و تصدیگریها به اتاق تعاون واگذار گردد که در مراحل و موارد مختلف جنابعالی برابر مستندات و گزارشهای مکتوب به مراجع ذیصلاح بارها کارشکنی های خلاف قانون با سوء استفاده از موقعیت شخصی داشته اید.
۳- واگذاری بخشی از تصدی گری ها بر اساس قانون که بایستی به اتاق تعاون واگذار می کردید به بستگان و آشنایان خود واگذار کرده اید.

۴- نظر به اینکه بیشترین حجم کارشکنی و ممانعت از تشکیل هیأت مدیره اتاق در سال گذشته توسط شما صورت گرفته که مراتب به مدیرکل قبلی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان جناب آقای مهندس زینل زاده گزارش گردیده است.

۵- تاکنون احدی از بستگان و آشنایان اعضای اتاق تعاون استان از امکانات و فرصتهای اتاق تعاون بهره شخصی نبرده اند و اعضای جدید اتاق بر اساس مصوبه هیأت مدیره به این گونه موارد پایان دادند و شما بر اساس مستندات غیر واقعی بر علیه این اتاق و به نفع فرد موصوف رأی صادر نموده اید که مراتب به مراجع ذیصلاح گزارش گردیده است.

۶- سؤال مهم این است که شما بعنوان سرپرست اداره تعاون شهرستان بوده و حتی نتوانسته اید از جایگاه اداری ریاست اداره شهرستان برخوردار گردید و مایه تعجب است که جنابعالی که در وضعیت سرپرستی هستید و ابلاغ شما قطعی نشده است، اینچنین به ناحق رأی صادر می کنید و اظهار نظر می نمائید، بر اساس کدام مستندات، شواهد و معیارهای قانونی نسبت به عملکرد این اتاق اظهار نظر می نمائید. با توجه به جایگاه شغلی شما که صرفاً سرپرست یک اداره شهرستان هستید، صلاحیت اظهار نظر درباره اتاق تعاون استان را ندارید. شایسته است که جنابعالی بعنوان سرپرست اداره تعاون شهرستان به جای هجمه و اظهار مسائل خلاف واقع بر علیه اتاق تعاون نسبت به تبیین حوزه مسئولیت خود در افکار عمومی جهت قضاوت عموم مردم شریف استان اقدام نمایید.

بدیهی است اتاق تعاون استان آمادگی دارد در راستای تبیین وظایف خود و گزارش عملکرد به رسانه ها، افکار عمومی و سایر مراجع ذیصلاح پاسخگو باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • گچساران گفت:

  با سلام
  همین که صدایی از اتاق تعاون بلند شد و جوابیه ای داد جای شکرش باقیه…….
  ضمنا” فرهنگ تعاون در استان ما جا نیفتاده و حتی مسئولین ذیربط ما هم روحیه کار تعاونی را ندارد.
  پس مشکل، اتاق تعاون نیست بلکه فرهنگ مردم است.

 • نمونه گفت:

  همین عملکردتون زیاد بود که بالای بدهیاتون اتاق رو کارمنداتون گذاشتن مزایده :-) شما حتی حقوق کارمندانتونم ندادین چندین ماه-خلاف قانون-بی قرارداد-بدون بیمه-بدون حقوق
  آهای مسئولین کجائین؟به قول ایشون سرپرست اداره تعاون و کار شما مگه در جریان این بی عدالتی و بی قانونی نیستید؟

 • منتقد گفت:

  اگه برای عملکرد گفتن و سخنرانیه همه میدونن شما کم نمیارین/گوش ما از شعارای شما پره/سند بیارین که برای تعاونیها چه کردیداینهمه بودجه رو کجابردید؟اتاقتون به چند نهاد و ارگان و شخص حقیقی و حقوقی بدهکاره.پس پول این عملکردها کجا رفته؟

 • هوادار گفت:

  کاش در سخن گفتن لااقل جانب ادب رو نگه میداشتید،مسئول محترم
  مهندس عوض زاده سرپرست هم که باشن مافوق این اداره هستن و شما نباید جسارت کنید.اونم شمائی که تنها یک تعاونی هستید مثل دیگر تعاونیها!مطمئنا با کوشش امثال مهندس یدک کش نام اتاق تعاون استان شدید و بی عملکرد منم منم میکنید.
  درود بر سرپرست توانای تعاون.درود بر مهندس عوض زاده

 • هادی گفت:

  اتاق تعاونی هم در استان داریم

پربازديد