تاریخ درج خبر : 1392/12/10
کد خبر : ۲۲۷۰۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید مدیرکل ورزش از اماکن ورزشی دهدشت/تصاویر

سایت استان: کیوان سروش مقدم

مدیرکل ورزش وجوانان استان بعد از افتتاحیه مسابقات فوتسال زیرگروه کشور که در دهدشت برگزار شد،از اماکن ورزشی این شهر بازدید بعمل آورد.

DSCF2201

در این بازدید آقایان حکمتی معاونت ورزش ،روشنک حراست،قنبر زاده روابط عمومی وموسوی مسئول اداره ورزش وجوانان شهرستان ،ایزد پور را همراهی کرده ومشکلات و کمبودات سالنها واماکن ورزشی را از نزدیک مشاهده کردند.

مدیرکل از استخرسرپوشیده شنای دهدشت ،سالن های چند منظوره شهید باهنر،آزادی وگلزار ،خانه کشتی ،خانه کاراته ،خانه ژیمناستیک، سالن رزمی واستادیوم شماره 2 دیدن کردند.

ساماندهی سرویس های بهداشتی سالنها،روشنایی ،گرمایشی وسرمایشی وتهویه سالنها ،جکوزی برای استخر ، تجهیز وتکمیل خوابگاه ورزشکاران ،تجهیزخانه ژیمناستیک، پر داخت هزینه های آب ،برق وگاز سالنهای ورزشی،کمبود امکانات ووسایل اولیه ورزشی درسالنها از مهمترین دغدغه های ورزشکاران این شهر بود که مدیرکل قول دادند که تمام توان خود را برای برطرف نمودن مشکلات این منطقه واستان بکار خواهند گرفت.

ایزدپور با بیان اینکه برای خدمتگزاری به این استان آمده ام افزود: برطرف کردن مشکلات و کمبود اماکن ورزشی استان جز با همراهی و مساعدت نمایندگان مجلس و مسئولان استان ممکن نیست.

وی ابراز کرد: روزی که از اینجا بروم یک ریال بدهکاری برای ورزش این استان درست نخواهم کرد که موسوی در جواب ایشان گفتند که من هم یک ریال بدهکاری تا به امروز درست نکرده ام زیرا هیچ هزینه ای نکرده ایم که بدهکاری درست کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد