تاریخ درج خبر : 1392/12/10
کد خبر : ۲۲۷۴۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

آزمایشگاه مرکز درمانی پاتاوه شبانه روزی شد

سایت استان: عزت اله محسنی پور

آزمایشگاه مرکز درمانی شهر پاتاوه در تمامی ساعات شبانه روز و به صورت24 ساعته آماده ویزیت و انجام آزمایشات مردم بخش پاتاوه می باشد.

index

آراسته مدیر شبکه بهداشت شهرستان دنا امروز صبح ضمن اعلام این خبر،اعلام داشت بخش پاتاوه دارای جمعیت بیش از 38000 نفر بوده و با توجه به بعد جمعیت و قرارگیری این شهردر مسیر ارتباطی استان با استان های همجوار و نیاز به خدمت بی منت به مردم این بخش و موافقت رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، برای به کارگیری نیروی متخصص در این آزمایشگاه ، این مرکز به صورت شبانه روزی آماده خدمت به هموطنان، خصوصاً مردم بخش پاتاوه می باشد.تا قبل از این مردم این بخش برای آزمایشات بسیار ساده به مراکز درمانی مرکز استان مراجعه می کردند.

وی در جواب این سوال که جاده دسترسی به این مرکز درمانی از جاده اصلی تا این مرکز درمانی بسیار نامطلوب و خاکی است، گفت: ما به نامناسب بودن این جاده نیز اذعان داشته و مشکل جاده اصلی این درمانگاه با نشست و توافقاتی که با مالکین زمین در مسیر این جاده انجام گرفت به زودی زود شاهد جاده جدید و مناسب این مرکز درمانی می باشیم.

از عدم وجود غسالخانه در مرکز بخش و اعزام اموات به مرکز استان به دلیل نیاز به حداقل زمان برای تدارک مراسم و تهیه قبر و انجام هماهنگی خانواده متوفی سوال شد و اعلام کرد که، وجود غسالخانه در این شهر از ضروریات و در حوزه کاری شبکه درمانی نمی باشد و پزشکی قانونی و شهرداری پاتاوه به عنوان متولیان این کار باید پاسخگو باشند.

آراسته اعلام کرد که مرکز درمانی پاتاوه داری 4 پزشک عمومی و 2 پزشک متخصص اطفال است که پزشکان اطفال در هفته 2 روز بیماران اطفال را ویزیت می کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • داریوش گفت:

  به معضلات پاتاوه کسی پاسخ نمی دهد

 • برزو گفت:

  بخش پاتاوه و بویراحمد سفلی از نظرها و دید مسولان کشور و استان مغفول مانده است

 • صادق گفت:

  بخش پاتاوه و بویراحمد سفلی از نظرها و دید مسولان کشور و استان مغفول مانده است

 • ناشناس گفت:

  تشکر از آقای آراسته وهمکاران محترمشان داریم
  آقای دکتر چمن
  وجود مرکز مهمی مثل بیمارستان برای این بخش ضروری است

 • اهالی پاتاوه گفت:

  با سلام و تشکر از سایت استان و برادر دلسوز آقای محسنی پور…
  با توجه به جمعیت و پراکندگی و جاده ترانزیتی و 80 درصد مردم وجمعیت شهرستان دنا در بخش پاتاوه … ای کاش مسولین یک بیمارستان در پاتاوه احداٍ میکردند… بیمارستان …..و …. بیمارستان و بیمارستان…

 • پزشک بومی گفت:

  مسولین بهداشت و درمان استان و شهرستان دنا با دلسوزی پیگیر مشکلاتند. خداوند قوتشان بدهد

 • ali گفت:

  یکی از ضروریات بخش پاتاوه بیمارستانی مجهز می باشد.امیدواریم مسئولین تدبیری بیندیشند.

پربازديد