تاریخ درج خبر : 1392/12/10
کد خبر : ۲۲۷۸۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

کشف 204 کیلوگرم مواد مخدر در استان

سایت استان: فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سه روز گذشته و با انجام عملیات پلیسی ۲۰۴ کیلوگرم مواد مخدر در این استان کشف و ضبط شد.

سرهنگ غلامعباس غلام‌ زاده در جمع خبرنگاران افزود: طی عملیات پلیسی و با هوشیاری ماموران مبارزه با مواد مخدر ۲۰۴ مواد مخدر از نوع تریاک در محورهای شهرستانهای بویراحمد و گچساران کشف و ضبط شد.

وی با بیان این مطلب که در این رابطه ۱۱ نفر دستگیر شدند، اظهار کرد: پنج دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در زمان کوتاهی متوجه شدیم محموله‌ای از استانهای شرقی و جنوبی به سمت استانهای مرکزی حمل می‌کردند که یک مقصد آن به استان ما بود که مساله در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

عباس زاده تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار قرار دادن آن در فرماندهی انتظامی شهرستانهای بویراحمد، دنا، گچساران و باشت به صورت ویژه قرار گرفت.

وی ادامه داد: از ابتدای سالجاری تا کنو سه تن و ۲۸۷ کیلو گرم انواع مواد مخدر در این استان کشف و ضبط شد که در این زمینه ۱۸۰ دستگاه خودرو توقیف و ۵۵ باند فعال مواد مخدر متلاشی شدند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در سالجاری ۱۳۷۰ نفر در رابطه با موادمخدر دستگیر شدند، اضافه کرد: نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با آمادگی کامل و با همکاری و همراهی مردم و اصحاب رسانه و مطبوعات در راستای مبارزه با سوداگران مرگ برخورد جدی با خرده فروشان مواد مخدر دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد