تاریخ درج خبر : 1392/03/01
کد خبر : ۲۲۸۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

راه اندازی ستاد جلیلی در استان

سایت استان: در پی اوج گرفتن فعالیتهای انتخاباتی در کشور ،ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد نیز درحال شکل گیری نهایی است.

در این میان پایگاه ستادمردمی جلیلی اقدام به انتشار اسامی برخی از فعالین ستادهای استانی نموده است.

302

 

دراین میان نام بخشدار جوان مرکزی سابق شیراز بعنوان رابط خبری ستاد جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد خودنمایی میکند. محمد جهانبخش جوان هم استانی که مدتی را نیز بعنوان بخشدار مرکزی شیراز مشغول خدمت بوده و که در اعتراض به رفتار وعملکرد جریان انحرافی استعفا نموده بود بعنوان رابط خبری ستاد دکتر جلیلی تعیین شده است.

چهارمین اطلاعیه ستاد دکتر جلیلی در راستای معرفی رابطین خبری صادر شده است.

دراین اطلاعیه آمده است: برای ساماندهی ستادهای خودجوش شکل گرفته در استانها و تسهیل امر ارتباط گیری چهارمین اطلاعیه خود را بر معرفی رابطین خبری و شرح وظایف و آئین نامه‌های مربوط به ایشان اختصاص داد.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

رابطین خبری ستاد مردمی حیات طیبه آیین نامه وظایف رابطین خبری استان ها به منظور شکل دهی به شبکه اطلاع رسانی گسترده ستادهای خودجوش مردمی دکتر جلیلی در استان ها در مرکز هر استان یک شماره موبایل و ایمیل برای شناسایی فعالان ستادهای مردمی اعلام می گردد.

از همه فعالان ستادهای خودجوش مردمی درخواست می شود ضمن ادامه فعالیت مردمی و مستقل خود اطلاعات اعضا و فعالیت های خود را با این رابطین خبری در میان بگذارند تا امکان ارتباط متقابل فراهم آمده و مناطق یا اصناف فاقد ستادهای مردمی شناسایی شوند.

شایان ذکر است رابط خبری هیچ مسئولیتی جز تجمیع اطلاعات ستادهای خودجوش و انتقال آنها به سایت حیات طیبه نداشته و کماکان شکل گیری ستادهای موازی در مناطق مختلف در چارچوب منشور انتخاباتی حیات طیبه بلامانع است و هیچ ستادی نماینده رسمی و انحصاری دکتر جلیلی در استان نیست.

دستور العمل ویژه فعالیت رابطین خبری: ۱- تشکیل مرکز خبری درهر استان و اطلاع رسانی موثر در مورد شکل گیری این مرکز خبری و اعلام گسترده شماره پیامک و آدرس ایمیل برای اخذ اطلاعات فعالان ستادهای مردمی در اقصی نقاط استان

۲- پردازش اطلاعات واصله به شیوه مشخص شده از سوی ستاد حیات طیبه و ارسال روزانه آن به مرکز

۳- ارسال اطلاعات روزانه ستاد حیات طیبه برای فعالان

۴- ارسال گزارش ها، خاطرات، ابتکارات و …

درحوزه هر استان برای ستاد حیات طیبه به ایمیل اختصاصی گزارشات :gozaresh@drjalily.com 5- اتصال به سامانه ثبت مشخصات فعالین ستاد های مردمی دکتر جلیلی درسطح کشور با شیوه نامه خاصی که به ایمیلتان ارسال خواهد شد ( یوزر و پسووورد خاص هراستان با پیامک ارسال خواهد شد.) و دریافت مشخصات داوطلبین هر استان و سعی درمشخص کردن هرچه سریعتر رابطین و ستاد های مردمی درشهرهایی که رابط ندارند.

بر اساس این اطلاعیه نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد آقای  محمد جهانبخش معرفی شده است.

اطلاعات تماس آقای جهانبخش :
کهکیلویه و بویر احمد: محمد جهانبخش : ۹۱۷۹۴۲۵۳۰۳  و ایمیل: jahanbakhsh.mohamad@yahoo.com  

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد