تاریخ درج خبر : 1392/12/11
کد خبر : ۲۲۸۱۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

رکورد تاریخی دانشگاه یاسوج در رشد و جذب بودجه

سایت استان: دانشگاه یاسوج در صدر دانشگاههای کشور قرار گرفت.

یک منبع آگاه و آشنا به مسائل بودجه سندی را در اختیار قرار داد که نشان از یک تحول در دانشگاه یاسوج خواهد بود.

RECO0059.JPG

وی افزود با توجه به تائید بودجه سال ۱۳۹۳ توسط شورای نگهبان؛ با توجه به سند منتشر شده؛ دانشگاه یاسوج در رشد بودجه گوی سبقت را از سایر دانشگاههای کشور ربود و در جایگاه اول از نظر رشد بودجه قرار گرفت.

این مقام آگاه ادامه داد؛ گفتنی است بودجه دانشگاه یاسوج در سال ۹۳ نسبت به سال قبل از آن ۵۰ درصد رشد داشته و نسبت به لایجه بودجه ۶۸ درصد رشد داشته است و این مهم برای اولین بار در دانشگاه یاسوج اتفاق می افتد و این موضوع موجبات پایه بودجه ای را ایجاد می کند که در سالهای بعد نیز شاهد تخصیص بودجه مناسب به این دانشگاه باشیم.

وی در پایان گفت؛ این اقدام دکتر رمضانی با توجه به کمبود بودجه در استان و تاکید استاندار برای رایزنی جهت اخذ بودجه قابل توجه و ماندگار خواهد بود و به جرات می توان گفت الان بودجه دانشگاه یاسوج نسبت به سایر دستگاههای استان نیز بالاتر است و ذکر این نکته که بودجه دانشگاه یاسوج مستقل از سایر دستگاههای استان است نیز به اهمیت موضوع می افزاید.

1196

 

2116

منبع: بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • می فهمم گفت:

  دروغگوها یه نگاه به لیست بکنید چطور قسمت دوم ازجای دیگری کنده شده وبه اینجا چسبیده الکی هورا نکشید حتی شعورندارند که…..فکر میکنند ماخیلی نافهمیم!

 • هم استانی تهرانی گفت:

  خداوکیل از رمضانی وزارع یک تعریف ساده بودجه را بخواهیدآنوقت به به وچه چه بگویید این تبلیغات ره به جایی نمی برد درود برتاجگردون هرنوع رشدی دربودجه ناشی از همت وتلاش تاجگردون میباشد

 • حق گفت:

  تشکر از سایت استان/ تشکر از ریس جوان دانشگاه یاسوج / و تشکر از دکتر تاجگردون بخاطر افزایش بودجه دانشگاه

 • اصلاح طلب گفت:

  حاج زارع مچکریم،من ودوستان دانشگاه دولتى واحدیاسوج به خدمات وزحمات این رئیس جوان وتوانمند افتخارمیکنیم،هوراااااپیش به سوى پیشرفت.

پربازديد