تاریخ درج خبر : 1392/12/12
کد خبر : ۲۲۸۹۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گامی بزرگ در تحقق حماسه اقتصادی

11

  سایت استان: فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گامی بزرگ در تحقق حماسه اقتصادی است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دنا ، سردار امیری در دیدار با مدیرکل صداو سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ابلاغ سیاستهای اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، خواستار استفاده از همه ی ظرفیت های رسانه استانی در تحقق این مطالبه ی مهم شد.

وی به فعالیتهای دشمنان در قالب جنگ نرم علیه کشورمان اشاره کرد و صدا و سیما را مهمترین سنگر نظام در جبهه فرهنگی مواجهه با دشمنان انقلاب دانست.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد صداوسیما را بستری مناسب برای معرفی توانمندی های نظام و استان به مخاطبان معرفی کرد و افزود: صداو سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد برای نشر ارزشهای دینی و ترویج فرهنگ و ارزشهای والای دفاع مقدس حضوری مخلصانه داشته است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به تولید و پخش کارهای ارزشمند وآثار فاخر در شبکه دنا اشاره کرد و گفت:انعکاس زیبای این برنامه ها که حرکتی جهادگونه است، روحیه ایثار و مقاومت را در جامعه و بین نسل جوان نهادینه می کند.

در این دیدار مدیرکل صداو سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی ، پایه گذاری نظام سیاسی و حکومتی مبتنی بر ولایت مطلقه ی فقیه و تولد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان شجره ی طیبه را دو دستاورد بی بدیل این انقلاب دانست.

دکتر یوسف افشارنیا ، با تشریح فعالیتهای بی نظیر و کم نظیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف نظام افزود: سپاه فارغ از نگاه سیاسی ،حزبی و باندی مشغول خدمت به نظام و پاسداری از ارزشها و دستاوردهای انقلاب است.

وی با اشاره به سیاستهای اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و تبیین شاخصهای این سیاستها به عنوان نقشه راه توسعه ملی و اقتصادی،گفت:یکی از جنبه های تاثیر گذار در تحقق اقتصاد مقاومتی تحول فرهنگی و هدایت جامعه به سوی زندگی با شاخصه های اقتصاد مقاومتی است که صداوسیما نقش مهمی در ایجاد این تحول فرهنگی و در تبیین ابعاد مختلف اقتصاد مقاومتی خواهد داشت.

مدیرکل صداو سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد همکاری بین دو نهاد انقلابی صداوسیما و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  را موجب  تقویت ارزشها و مبانی انقلاب اسلامی دانست و گفت:حجم زیادی از تولیدات برنامه های شبکه دنا در به تصویر کشاندن رشادتهای مردم استان در دفاع از ارزش ها وخاک کشوراختصاص یافته است.

دکتر افشارنیا پوشش و پرداخت ویژه به اردوهای راهیان نور را از مهم ترین برنامه های صداوسیما در ایام نوروز دانست و خواستار تشکیل کارگروهی مشترک با سپاه فتح استان برای پوشش مطلوب برنامه های بسیج و سپاه شد.

وی به تقارن تعطیلات نوروزی با دهه ی فاطمیه اشاره کرد و خواستار رعایت شئونات و شعایر مذهبی در استان شد.

در این دیدار از تلاشهای مدیرکل و برنامه سازان شبکه دنا با اهدا لوح سپاس تجلیل شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد