تاریخ درج خبر : 1392/12/13
کد خبر : ۲۲۹۵۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

آغاز گاز رسانی به 12 روستای بخش جلیل بابکان بویراحمد

سایت استان: با حضور نماینده بویر احمد ودنا در مجلس شواری اسلامی ،مدیر عامل شرکت گاز استان ،معاونت پشتیبانی و توسعه مدیریت استاندار، برخی از مدیران شهرستانی و جمعی از مردم، کار گاز رسانی به 12روستا بخش جلیل بابکان بویراحمد اغاز شد.

غلام‌محمد زارعی در حاشیه کلنگ زنی پروژه اظهار کرد: همواره پی‌گیر عملیات گازرسانی به بخش جلیل بابکان هستم چرا که این منطقه یکی از سردترین نقاط استان و یا حتی کشور است که مردم آن به گاز خانگی بیش از هر چیز دیگری نیاز دارند.

za

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: عملیات گازرسانی به این منطقه با شدت و سرعت در حال اجراست و امیدواریم هر چه زودتر شعله های گاز در این منطقه روشن شود.

زارعی ابراز داشت: به دلیل کوهستانی و صعب العبور بودن و عدم اجرای کامل طرح هادی، هزینه گازرسانی به روستاهای این استان چندین برابر سایر استانهاست.

غلام محمد زارعی افزود: لازم است راهکارهایی که می تواند وضع معیشت مردم را به وضعیت مطلوب ارتقا دهد، مورد توجه وی‍ژه قرار گیرند.

وی بر عمران روستاهای استان تاکید کرد و بیان داشت: آبادی روستاها باعث افزایش تولید در روستاها و کاهش مهاجرت به شهرها و بیکاری و حاشیه نشینی می شود.

زارعی گازرسانی را یکی از شاخصه های عمران روستایی عنوان کرد و اظهار داشت: این مسئله منجر به احیای جنگلهای استان نیز خواهد شد.

وی با تقدیر از اقدامات شرکت گاز در روستاهای استان، تصریح کرد: با تکمیل گازرسانی به روستاهای حوزه کاکان، لوداب، جلیل بابکان و چنار، شاهد کاهش مشکلات مردم این مناطق خواهیم بود.

لازم به یاد آوری است قرار است با اتمام این پروژه روستا های دم سپیدار ،پاتاوه سپیدار ،دروهان ،باغچه جلیل،قاسم آباد جلیل ،سیوکی جلیل ،تنگ تاک،اسلام آباد ،امیر ابادبابکان ،باقر آباد بابکان،خکشدان بابکان و دره ماری با اعتباری بالغ برشش میلیارد و 500 میلیون ریال از نعمت گاز خانگی بهرمند شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمد ارامش گفت:

    من راضی هستم

  • amnhak گفت:

    بعد از 35 سال از انقلاب خیلی کار بزرگی نیست.
    واقعا جای تاسفه که در کنار قلب میادین گازی هستیم و بیشتر روستاهای استانمون هنوز گاز نداره.

پربازديد