تاریخ درج خبر : 1392/12/14
کد خبر : ۲۳۰۱۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید مسئولان از بخش دیشموک/ تصاویر

سایت استان: جلسه شواری اداری بخش دیشموک با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار کهگیلویه، برخی از مدیران کل و مدیران شهرستانی و اعضای شورای اداری بخش دیشموک برگزار گردید.

IMG_3688

دراین جلسه بخشدارو دیگر مسئولان این بخش ضمن خیرمقدم به بیان مشکلات مردم در این بخش پرداختند.

در ادامه فرماندار کهگیلویه ضمن عرض خیر مقدم مطالبی پیرامون اقتصاد مقاومتی بیان داشت و گفت: در حال پیگیری حل مشکلات شهرداری دیشموک هستیم.

ابراهیم جعفری افزود: هر چه در این بخش داریم به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هست.

وی مشکلات اصلی این بخش را گاز، راه ارتباطی و شبکه برق دانست و با بیان اینکه استاندار زحمت کش و پرتلاش به خوبی همه مشکلات بخش را پیگیری میکند از مسولین خواست که با تمامی امکانات اماده پذیرایی از مهمانان نوروزی باشند.

مدیران استانی نیز بر پیگیری مشکلات بخش تاکید کردند.

آقای طالبیان پور با بیان اینکه طبیعت دیشموک منطقه مستعدیست برای پرورش زنبور عسل گفت: ما آمادگی کامل برای پرداخت تسهیلات را داریم.

آقای بزرگواری نیز با تاکید بر پیگیری مشکلات مردم از تلاشهای صورت گرفته توسط نماینده مردم در مجلس برای بحث گاز رسانی، ایجاد شبکه برق، راههای ارتباطی، بهداشت و اموزش خبر  داد و گفت: پیگیر حل مشکلات و اجرایی شدن سد بالیاب هستم.

در پایان معاون عمرانی استانداری نیز گفت: ما طوری برنامه ریزی کرده ایم که برای چهار سال آینده مشکلات همه جای استان را در بخش آب، برق، راه وکشاورزی به حداقل برسانیم.
عکس و خبر: روح الله کشاورز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد