تاریخ درج خبر : 1392/12/14
کد خبر : ۲۳۰۲۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بررسی مشکلات منطقه تنگ تامرادی با حضور زارعی/ تصاویر

سایت استان: غلام‌محمد زارعی عصر امروز به همراه فرماندار بویراحمد و برخی از مدیران استانی و شهرستانی در بازدید از منطقه تنگ تامرادی شهرستان بویراحمد به جمع مردم منطقه رفت و از نزدیک به بررسی مشکلات آن‌ها پرداخت.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی با بیان این که مشکلات و نارسایی‌ها منطقه تنگ تا مرادی مورد بررسی قرار گرفت، گفت: تنگ تا مرادی منطقه‌ای بکر، خوب، تاریخی، حماسی و دارای ظرفیت‌های فراوان بوده که می‌تواند پیشرفت‌ها و قابلیت‌های خوبی برای منطقه ایجاد کند.

10

 

این مسئول مشکل جاده ارتباطی را از اولیت‌های منطقه تنگ تا مرادی عنوان کرد و گفت: متاسفانه این منطقه مشکلاتی در حوزه جاده‌های ارتباطی دارد که اداره راه و شهرسازی علاوه بر عملیات راهداری در سال آینده جاده‌های اولویت‌دار را در اعتبارات بررسی و به اجرا در می‌آورد.

زارعی، دومین مشکل منطقه را آب آشامیدنی عنوان کرد و گفت: شرکت آب و فاضلاب موظف است نگهداری و مرمت لوله‌های آب آشامیدنی را در برنامه کاری داشته باشد و انتظار می‌رود با کار کارشناسی و انجام مطالعات پروژه آبرسانی منطقه به اجرا گذاشته شود.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی مراکز آموزشی منطقه تنگ تا مرادی را دارای مشکلاتی در حوزه سرویس‌های بهداشتی و آب آشامیدنی عنوان کرد و گفت: آموزش و پرورش قول مساعد و همکاری لازم جهت مرتفع کردن مشکلات را داده است.

وی با اشاره به پیش‌رو بودن سال نو و برگزاری جشن‌های احسان و نیکوکاری در سطح کشور و به تبع آن استان بیان کرد: به منظور احساس همدردی با همنوعان و نیازمندان شهرستان و منطقه تنگ تا مرادی دستگاه‌های امدادی وارد کار می‌شوند تا خدماتی در خور شان آن‌ها ارائه شود.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی رسیدگی به مسائل اقتصادی و معیشتی نیازمندان را از اهداف مهم جشن‌های نیکوکاری عنوان کرد.

زارعی با بیان اینکه هدایایی از سوی مسئولان اجرایی استان و شهرستان به دانش‌آموزان مشمول اهدا می‌شود، گفت: با ارائه هدایا به مشمولان زمینه ایجاد شادی و نشاط آن‌ها فراهم می‌شود. این مسئول، عدم آنتن‌دهی تلفن همراه و شبکه‌های ارتباطی را از دیگر مشکلات منطقه تنگ تا مرادی بیان کرد و گفت: مدیرعامل شرکت مخابرات قول همکاری داد و مقرر شد تا قبل از پایان سال با نصب تجهیزات مخابراتی مشکلات منطقه مورد بررسی و مرتفع می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت:دیگر مسائل و مشکلات مربوط به آنتن‌دهی مناطق حوزه انتخابی را پیگیری و بررسی می‌‌کنیم.

وی در پایان با تأکید به مسئولان در رفع مشکلات منطقه تنگ تا مرادی در حوزه‌های مختلف، اذعان داشت: همراهی و هم‌افزایی مسئولان در رفع مشکلات مؤثر است.

عکس: علی صفدر فروزنده

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • علي گفت:

  فکر نکنم که تو استان ما90 درصد از مردم بدونند که اصولگرا چیه یا چپ وراست چیه- اینها همه اش شیره مالیدن به سر مردم بیچاره وفقیر میباشد تا جایی که من سراغ دارم توی روستاها افرادی هستند که درطول دوازده ماه سال گوشت قرمز به چشمشان نخورده وندیده اند غیر از اینکه داخل عروسی یا مراسم فاتحه ای خورده باشن- کمتر با این الفاظ مردم را سر کار بگذارید-

 • اهالي محل گفت:

  مراسم فرهنگی هنری خوبی بود که مدیر مجتمع با هوشیاری تمام مشکلات منطقه را انعکاس داد و همانجا با حضور نماینده مردم در مجلس و تعدادی از مسولان تصمیم گیری شد . افرین بر این تلاش ها و پیگیری ها.

 • کارمند کمیته امداد امام خمینی استان گفت:

  آقای حاجی زارعی هدفش از راه اندازی کمیته های منحل شده چیتاب وسایر نقاط بویر احمد وانتخاب وگزینش افراد طرفدار خودش توجه مردم به رأی دادن در آینده به وی است کور خوانده ای با اجرای طرح هدفمندی مرحله دوم بسیاری از این دکانهای انتخاباتی برچیده میشوند واین دولت است که پرداخت پول به نیازمندان را برنامه ریزی خواهد کرد نه کمیته وسایر نهادهایوحکومتی قطعا” این شیوه نمتونه باعث پیروزی زارعی در دور بعد باشه مطمئنا” اصولگرای واقعی رأی میاره

  • اصولگرا گفت:

   منظورت از اصولگرا دقیقا همونای هستن که توی انتخابات 4 میلیون در مقابل 18 میلیون رای آوردن؟
   یا کسایی که 63 هزار رای در مقابل 85 هزار رای تاریخی آوردن؟
   دقیقا فازت چیه؟

پربازديد