تاریخ درج خبر : 1392/12/14
کد خبر : ۲۳۰۳۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

دکتر جانی پور تلاش خود برای نامزد شدن در انتخابات مجلس را رد کرد

سایت استان: رئیس دانشگاه آزاد واحد یاسوج تلاش خود برای کاندیداتوری در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی را رد کرد.

IMG_1735

به گزارش سایت استان، دکتر کرم جانی پور در نشست خبری با اصحاب رسانه و در پاسخ سوالی در خصوص تلاشهای وی برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس آینده را تکذیب کرد و افزود: این حرفها به هیچ وجه صحت ندارد و هیچ تلاشی برای ورود به صحنه انتخابات از جانب من صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: مادامی که افراد شایسته تر از من در صحنه حضور دارند به این عرصه ورود نخواهم کرد.

وی خود را فردی معتدل دانست و معتقد است فضای دانشگاه را برای ابراز نقطه نظرات گروههای سیاسی فراهم کرده است و به طور مثال می گوید: در انتخابات ریاست جمهوری هر نامزدی که قصد داشت در دانشگاه آزاد یاسوج نشستی داشته باشد با روی باز استقبال کردیم و این مساله به گونه ای بود که خود نامزدها تمایل داشتند در این دانشگاه حضور یابند.

رئیس دانشگاه آزاد همچنین می گوید: هیچ استاد یا دانشجویی به دلیل نوع تفکر سیاسی اش در این دانشگاه تحت فشار نبوده و دانشجویان آزادانه و در چارچوب قانون می تواند فعالیت کند.

وی تاثیر دانشگاه آزاد بر توسعه استان را غیر قابل انکار دانست و ادامه داد: برگزاری همایش های علمی و نشست های فرهنگی از اصلی ترین برنامه های این واحد است و در راستای برنامه های دیگر نهادها، هر گونه کمکی که از دست ما بر می آمد کوتاهی نکرده و نخواهیم کرد.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد