تاریخ درج خبر : 1392/03/04
کد خبر : ۲۳۰۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

احمد سنجری سرمربی شهرداری یاسوج می شود

سایت استان : مذاکرات مدیرعامل تیم شهرداری یاسوج از یک ماه پیش با چندین مربی لیگ یک و لیگ برتری از جمله جواد زرینچه، داوود مهابادی، عبدالله ویسی و… انجام شد اما توافقی با آنان حاصل نشد. همچنین در این مدت مذاکراتی نیز با “احمد سنجری” صورت گرفت و توافق های اولیه با این مربی کرجی انجام شده است.
ششششششش
شهردار یاسوج با تایید این خبر گفت: هم اکنون “احمد سنجری” نهایی ترین گزینه سرمربی گری تیم فوتبال شهرداری یاسوج در فصل آینده است.

قباد نگین تاجی در ادامه افزود: قرار است وی پس از بازگشت از سفر هند نتیجه نهایی را به باشگاه شهرداری اعلام کند.

وی اظهار داشت: حضوری قدرتمندانه در لیگ یک و صعود به لیگ برتر اصلی ترین برنامه تیم شهرداری است و انتخاب سنجری در راستای تحقق این مهم صورت گرفت است.

نگین تاجی یادآور شد: تیم شهرداری در فصلهای گذشته لیگ یک تجربیات ارزشمندی کسب کرده و امسال با این تجربیات و تقویت تیم به فصل جدید قدم می گذارد.

مدیرعامل باشگاه شهرداری یاسوج درخصوص سوابق سنجری نیز به مهر گفت: وی سابقه ۱۶ بازی ملی در کارنامه دارد و پیش از این به عنوان سرمربی موفق شده بود، مس سرچشمه کرمان را از لیگ دسته یک کشور به لیگ برتر ببرد.

وی عنوان کرد: سنجری در یکی دو تیم لیگ برتری نیز از جمله سایپا به عنوان کمک مربی حضور داشته است.

نگین تاجی بیان داشت: وی فصل گذشته هم از اواسط فصل هدایت تیم راهیان کرمانشاه را بر عهده گرفته بود.

احتمال لغو احکام کمیته انضباطی علیه مربیان شهرداری

مدیرعامل باشگاه شهرداری یاسوج همچنین از احتمال لغو احکام کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت سرمربی سابق، مربی و مدیر تیم شهرداری یاسوج در کمیته استیناف خبرداد.

نگین تاجی افزود: تیم شهرداری یاسوج اعتراض کتبی خود را فدراسیون فوتبال پیرامون محرومیت “سرتیپ طاهری” و “احد الیاسی” مربی و مدیر تیم فوتبال شهرداری یاسوج ارائه کرده است.

وی در خصوص “جمشید غدیری” سرمربی سابق این تیم نیز گفت: ما تنها در نامه به فدراسیون ابراز نارضایتی خود را از سرمربی تیم اعلام کردیم و نگفتیم که وی تبانی کرده است.

نگین تاجی بیان داشت: امیدوارم فدراسیون فوتبال بر اساس عدالت و انصاف نسبت به لغو محرومیت این افراد اقدام کند.

جمشید غدیری، سرتیپ طاهری و احد الیاسی از سوی کمیته انظباطی به یکسال محرومیت و پرداخت جریمه نقدی محکوم شده بودند.

تیم شهرداری یاسوج پیش از این به احکام سرتیپ طاهری و احد الیاسی اعتراض و تهدید کرده بود در صورت عدم رسیدگی به این اعتراض، این تیم از لیگ کنار می کشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد