تاریخ درج خبر : 1392/12/15
کد خبر : ۲۳۱۰۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون وزیر آموزش و پرورش را تهدید به شکایت کرد

سایت استان: نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به وزیر آموزش و پرورش، در خصوص پاداش مناطق محروم فرهنگیان-استان کهگیلویه و بویراحمد-به وی یادآور شد که تاکنون در این خصوص اقدام لازم و بایسته توسط آن وزارتخانه صورت نپذیرفته است. تاج گردون در نامه خود متذکر شده است که درصورت عدم اقدام، اینجانب و دیگر نمایندگان ناگریز به انجام تکالیف قانونی خود خواهیم بود و موضوع را از طریق محاکم قضایی پیگیری خواهد کرد. در این نامه آمده است:

TajgardounManeteghMahrom

بردار گرامی جناب دکتر فانی
وزیر محترم آموزش و پرورش
با سلام و احترام

پیرو مذاکرات و مکاتبات متعدد در خصوص پاداش مناطق محروم فرهنگیان متاسفانه اقدام لازم و بایسته توسط آن وزارتخانه صورت نپذیرفته است. روند کار مجدد به استحضار می رسد و درخواست اقدام عاجل دارد. درصورت عدم اقدام، اینجانب و دیگر نمایندگان ناگریز به انجام تکالیف قانونی خود هستیم.

-در سالهای گذشته وزارتخانه دلیل عدم پرداخت فرهنگیان عزیز مناطق محروم را نبود اعتبار دانستند که این موضوع در بودجه 92 و با پیشنهاد اینجانب و جمعی، 2 هزار میلیارد ریال به این امر اختصاص داده شد.

-مراحل کارشناسی احکام صورت پذیرفت و مستندات در اختیار مسئولین ذیربط قرار گرفته است.

-تخصیص به دستگاه مربوطه ابلاغ گردید و متاسفانه آن وزارتخانه تلاشی در جهت دریافت تخصیص به عمل نیاورده است.

-در این مدت هرچه تلاش کردیم نتیجه نداد و متاسفانه در یکی دو هفته گذشته معاونت پشتیبانی آن وزرتخانه با بی احترامی این موضوع مهم را بی اهمیت تلقی کرده و سرباز می زند.

-فرهنگیان استان به اعتماد نمایندگان مجلس و مسئولین استان امیدوار و دست به اعتراض نزده اند(البته تاکنون).

-اکنون وظیفه دارم درصورتیکه در هفته آینده موضوع پرداخت آغاز نگردد ضمن انجام تکالیف قانونی نسبت به طرح موضوع در محاکم قضایی اقدام نمایم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  مگه آقای تاجگردون به فکر فرهنگیان باشه که بقیه نمایندگان استان فقط به فکر عوض کردن مستخدم و این چیزا ما حرف زور میزنیم اونا موقع رای جمع کردن خیلی به فکر فرهنگیان بودن مگه یادتون نیست آقی زارع چقدر تعریف فرهنگیان دادند

 • احمد گفت:

  این خانواده تاجگردون ادمای مغروری هستند فقط خودشونه می بینند. قضیه مناطق محروم سه سالی هست که مسئولین پیگیرش هستند تاجگردون الان باخبرشد.

 • منبع آگاهخ گفت:

  بعدازسایت ک حالا سایت ع هم تریبون ودراختیارنمایندگان بخصوص تاج شده است آفرین برسایت ک-ب که فروشی نیست وافتخارکهگیلویه وبویراحمداست .

 • ناظر کشاورزی گفت:

  آقای تاجگردون لطفا” یکبار هم پیگیر استخدام ناظرین کشاورزی باش که 3 سال است انجام نشده با اینکه توسط شورای نگهبان تأئید شده از شما خواهشمندیم که جهت تأمین اعتبار آن صحبت نمایید .

 • اصلاح طلب گفت:

  تاجگردون وزارع وبزرگوارى همشون باهم مطالبه کردن،تنها تنها،زحمات دیگران فراموش نشه

 • amnhak گفت:

  خداییش حق تاجگردون بود که وزیر بشه.
  یعنی همه نماینده های کل دوران استان ما یه طرف تاجگردون یه طرف
  با شخصت-عالم-خوش صحبت- باسواد-غیرتمند و … تنها گوشه ای از خصوصات این مرد فرزانه است.
  سه تا نماینده اینطوری توی استان داشتیم غمی نداشتیم.

پربازديد