تاریخ درج خبر : 1392/12/16
کد خبر : ۲۳۲۴۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید مسئولان از دانشگاه پیام نور یاسوج/ کلنگ زنی ساختمان فرهنگی با اعتبار ده میلیارد

سایت استان: عملیات اجرایی احداث ساختمان فرهنگی و مذهبی دانشگاه پیام نور یاسوج روز پنجشنبه در آیینی با حضور نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان این دانشگاه آغاز شد.

5

رییس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت: این طرح با یک هزار و 150 مترمربع زیربنا و اعتباری افزون بر 10 میلیارد ریال در دانشگاه پیام نور یاسوج ساخته می شود.

عنایت الله نجیب زاده افزود: در این پروژه اتاق فعالیت های فرهنگی دانشجویان و نمازخانه آقایان و بانوان نیز پیش بینی شده است.

وی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی احداث سایت دانشگاه پیام نور یاسوج از سال 88 در پنج و نیم هکتار آغاز شد، بیان کرد: این سایت دارای چهار ساختمان شامل دو مرکز آموزشی، آزمایشگاه و سوله کارگاهی است و 9 هزار مترمربع زیربنا دارد.

نجیب زاده اظهار کرد: تاکنون 50 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت سایت دانشگاه پیام نور یاسوج هزینه شده و سوله کارگاهی آن نیز با 70 درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان شش ماه نخست سال 93 به بهره برداری می رسد.

وی پیشرفت فیزیکی ساختمان آموزشی شماره دو این سایت را 40 درصد دانست و عنوان کرد: این ساختمان نیز تا نیمه دوم سال آینده افتتاح خواهد شد.

نجیب زاده نبود جاده دسترسی مناسب، گاز، برق، آب، مخابرات و سایر موارد را از مشکلات سایت دانشگاه پیام نور یاسوج اعلام کرد و خواستار همکاری دستگاه های مختلف اجرایی کهگیلویه و بویراحمد برای رفع این مشکلات شد.

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین، گفت: علم و دانش از جایگاه ویژه ای در جامعه برخوردار است و باید به دانشجویان توجه جدی شود.

غلام محمد زارعی افزود: اعتلای کشور در گرو توجه به دانشجویان و نخبگان است و رفع مشکلات آنان و توجه به خواسته های این قشر تحول آفرین باید به عنوان یک اولویت مد نظر قرار گیرد.

در این آیین به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری چند اصله نهال از سوی نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در دانشگاه پیام نور یاسوج غرس شد.

گزارش تصویری از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد