تاریخ درج خبر : 1392/12/17
کد خبر : ۲۳۲۴۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

راستگویی جلوی آسیب ها و مشکلات را خواهد گرفت

سایت استان: مراسم تکریم و معارفه مدیران کل منابع‌انسانی و تحول‌اداری استانداری کهگیلویه و بویراحمد با حضور مجید محنایی معاون مدیریت منابع انسانی در محل استانداری برگزار شد.

mohmditabar

مدیران با روحیه جهادی و بسیجی پای کار باشند

وحید محمدی‌تبار در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرکل جدید منابع انسانی و تحول اداری استانداری کهگیلویه و بویراحمد در ابتدا از حسن اعتماد دستگاه‌های نظارتی، امنیتی و موسی خادمی استاندار نسبت به خود تشکر و قدردانی کرد و گفت: به دلایل شرایط خاص بین‌المللی می‌طلبد مدیران با روحیه جهادی و بسیجی همانند هشت سال جنگ تحمیلی پای‌کار باشند.
مدیرکل منابع انسانی و تحول‌اداری استانداری کهگیلویه و بویراحمد در ادامه تاکیدکرد: در دوران طلایی دفاع مقدس رزمندگان نه برای کسب پول و مقام بلکه بر اساس اعتقاد و ایمان‌شان در صحنه‌های جنگ حضور یافتند و امروز مدیران باید با همان روحیه جهادی و بسیجی تلاش کنند.

سه اصل را در مدیریتم رعایت می‌کنم

وحید محمدی تبار گفت: منابع بسیار محدود و مطالبات در حوزه‌های اشتغال، اقتصادی و سرمایه‌گذاری بسیار نامحدود است.
مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری بیان‌کرد: در مدیریتم بر اساس سه اصل؛ اول رهنمودها و سیاست‌های مقام‌معظم رهبری، دوم سیاست‌های دولت تدبیر و امید و سوم اجرای قانون اساسی حرکت خواهم کرد.

راستگویی جلوی آسیب ها و مشکلات را خواهد گرفت

محمدی تبار با بیان اینکه دولت، دولت راستگویان و راست‌کرداران است، گفت: راستگویی و صداقت را مد نظر می‌گیرم، چرا که راستگویی جلوی تمام آسیب‌ها را خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: راستگویی مشکلات را حل خواهد کرد.

جلوی زد و بند در استخدام‌ها را خواهم گرفت

مدیرکل منابع انسانی و تحول‌اداری استانداری کهگیلویه و بویراحمد داشتن برنامه‌ به‌ روز را اصل مدیریت عنوان کرد و گفت: تا برنامه‌ی نباشد و به لحاظ شخصیتی و علمی به توسعه یافتگی نرسیم به جای نخواهیم رسید.
وحید محمدی تبار با بیان اینکه باید برای توسعه منابع انسانی چاره‌ای اندیشید، اظهارداشت: تلاش می‌کنیم جلوی زد و بندها روابط قومی و قبیله‌ای را در استخدام‌ها بگیریم و همانطوریکه آگهی استخدام برای من قابل روئت است باید در همان لحظه برای فرزندان این استان در دورترین نقاط قابل روئت باشد.

در محیط کار مدیر نظام جمهوری اسلامی ایران هستم

محمدی‌تبار با بیان اینکه من رئیس کمیته شهرستانی ستاد انتخاباتی آقای روحانی بودم، گفت: فرصت برابر برای رشد جوانان استان باید مهیا شود، اصلاح‌طلبی و اصولگرایی در جای خود قابل احترام است در محیط کار من مدیر نظام جمهوری اسلامی ایران هستم. صداقت و راستگویی از هر چیز دیگر برایم مهم است.

سوار بر صندلی مدیریتم

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهارداشت: به آقای دکتر خادمی استاندار استان گفتم، بدون اختیار مدیرکل نمی‌شوم. سوار بر صندلی مدیریت هستم نه صندلی مدیریت بر من سوار است و اگر یک ساعت مدیر باشم با اقتدار مدیریت می‌کنم.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  ااقای محمدی تبار از بهترین نیروخای اصلاح طلب استان هستند تبریک به ایشان وبه همه مردم وتشکر از استاندار محترم

 • گچساران ص گفت:

  با سلام خدمت آقای محمدی تبار
  موفق موید باشید .تبریک میگم این انتخاب شایسته رو

 • سیدعبدالوهاب دست افکن گفت:

  باسلام خدمت دایی بزرگوارخودم انتصاب حضرتعالی راصمیمانه تبریک عرض میکنم باامیدبه اینکه زیرسایه سارچترولایت مطلقه فقیه مدیری موفق باشی.باتشکرازحسن نیت جناب اقای دکتر خادمی نسبت به ایل باوی

 • ککااهههههههههههکان گفت:

  احسنت به این تفکر ودرایت واقتدار بهت افتخار میکنیم کر با غیرت …………………….

پربازديد