تاریخ درج خبر : 1392/12/17
کد خبر : ۲۳۲۵۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دیودیده: نمایشگاه فروش بهاره یاسوج روز شنبه افتتاح می شود

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: فردا و با حضور استاندار استان نمایشگاه فروش بهاره در مرکز استان افتتاح خواهد شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده افزود: فردا ساعت 10:30 صبح با حضور استاندار و مدیران استانی نمایشگاه فروش بهاره با هدف دسترسی همشهریان به کالاهای مورد نیاز با قیمت مناسب، ایجاد تعادل در عرضه و تقاضا، کنترل قیمتها و کمک به اقشار کم درآمد افتتاح خواهد شد.

دیودیده اظهار نمود: 240 غرفه در مرکز استان در نمایشگاه بهاره کالاهای مختلف شامل پوشاک، کفش، میوه، مواد غذایی، گوشت قرمز، گوشت مرغ، آجیل و شیرینی را با تخفیف 15 تا 20 درصد عرضه خواهند نمود.

وی با تاکید بر اینکه نظارت بر کیفیت و قیمت کالاها هنگام برپایی نمایشگاه با جدیت پیگیری می‌شود، گفت: عابر بانک سیار، آتش نشانی، اوژانس همچنین وسایل حمل و نقل عمومی برای این نمایشگاه ها در نظر گرفته شده است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: کار نظارت در زمینه تخلفات صنفی این نمایشگاه ها از طریق بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت،اداره تعزیرات حکومتی و امور صنفی انجام می شود و بازرسان تا پایان کار این نمایشگاه ها حضور فعال خواهند داشت.

نمایشگاه فروش بهاره به مدت 10 روز و در محوطه سردخانه تعاونی روستایی واقع در جاده شرف آباد خدمات و کالاهای مختلف را عرضه خواهد نمود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد