تاریخ درج خبر : 1392/12/17
کد خبر : ۲۳۲۶۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -

طنز/ ناطق نوری: حاج حسین داغونم کردی!

سایت استان: امیر فضل اللهی

در راستای این که برخی از شایعات فقط برای پراکندن در فضای عمومی ساخته و پرداخته می‌شوند و نیازی به راست بودن آن‌ها نیز احساس نمی‌شود، یک سایت خبری از تماس تلفنی حجت‌الاسلام و المسلمین ناطق نوری با حسین شریعتمداری خبر داد.

سایت دانا مدعی شد: «پس از انتشار یادداشت این هفته حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان خطاب به ناطق نوری و تذکرهای شریعتمداری به وی، با خبر شدیم که ناطق‌ نوری با شریعتمداری تماس گرفته و برای این سرمقاله از وی تشکر کرده است.ناطق‌ نوری در این تماس به شریعتمداری گفته که من این افراد را می‌شناسم، من فتنه‌گران را می‌شناسم، من می‌دانم اصلاح‌طلبان چگونه افرادی هستند.
وی همچنین از مدیرمسئول کیهان دعوت کرده است تا در جلسه‌ای به صورت حضوری با هم به گفت‌وگو بنشینند.»

گفتنی است که این سایت برخی دیگر از سخنان ناطق نوری را منتشر نکرد. رئیس اسبق مجلس در حالی که اشک در چشم هایش جمع شده بود و به طور فرضی سر برشانه شریعتمداری گذاشته بود، گفت: حاج حسین داغونم کردی! تازه بیدار شدم. متنبه شدم. بذار دستتو ببوسم. داشتم سقوط می‌کردم. داشتم فریب می‌خوردم، من فقط امثال شماها را دارم. حتی احمدی نژاد هم درباره من درست می‌گفت. من الان که خوب نگاه می‌کنم، می‌بینم حقم بود که «بچه ها» سخنرانیم را به هم بزنند….ظاهرا بقیه سخنان آقای ناطق نوری در میان هق هق شدید وی گم شده و نامفهوم بود.

منبع:ابتکار

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد