تاریخ درج خبر : 1392/12/17
کد خبر : ۲۳۳۲۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

نشست مدیرکل ورزش و جوانان با پیشکسوتان ورزشی استان/ تصاویر

سایت استان: با حضور جمعی از پیشکسوتان ورزش استان ،مدیرکل ورزش ومعاونت ورزشی اداره کل،نشستی صمیمی در سالن اجتماعات اداره کل ورزش استان برگزار شد.

DSCF2361

این نشست که در روز پنج شنبه 15 اسفند برگزار شد، پیشکسوتان ورزش استان ، نظرات ،دیدگاهها ،مشکلات ودر خواستهای رشته ورزشی خود را با مدیرکل در میان گذاشتند.

مدیرکل ورزش استان بعد از شنیدن صحبت های پیشکسوتان ، از حضور آنها در این جلسه تقدیر کرد واظهار داشت: خدا را شاهد میگیرم من نوعی به تنهایی نمی توانم هیچ کاری را به پیش ببرم مگر با کمک شما پیشکسوتان ،قهرمانان و اهالی ورزش.

ایزدپور با بیان اینکه استان کهگیلویه وبویراحمد ،استان بالقوه ای است اما هنوز معرفی نشده است ،افزود: امروز در این جا جمع شده ایم که اتاق فکر من شما باشید واستارت آن را هم اکنون زدیم و هرکه بتواند یک کلمه جهت پیشرفت این استان طرح دهد من دست آن را می بوسم .

وی ابراز داشت: کمک کنید شناسنامه بزرگ پیشکسوتان را بزنیم وهرماه اتاق فکر را برای پیشبرد ورزش استان برگزار کنیم.

مدیرکل ورزش استان با بیان اینکه اختلافات را بزاریم وهمدلی را بیاوریم، گفت : همه با هم کمک بکنیم غیبت ها ، تهمت ها ، وتخریب ها را در ورزش این استان ریشه کن کنیم.

ایزدپور با تأکید براینکه قول می دهم که ورزش این استان را به اوج آن برسانم ، افزود: سوگند یاد می کنم که آمده ام که به این ورزش کمک کنم ، پس کمکم کنید ،کمکم کنید ،کمکم کنید تا بتوانم این ورزش را به اوج برسانم.

گزارش تصویری از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد