تاریخ درج خبر : 1392/12/18
کد خبر : ۲۳۳۳۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

“مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی استان” مدیر برتر کشوری شد

سایت استان: مدیر پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به عنوان مدیر برتر پرستاری کشوری برگزیده و از سوی وزیر بهداشت تقدیر شد.

به مناسبت روز پرستار، پنج مدیر پرستاری دانشگاه های علوم پزشکی کشور بعنوان برترین مدیران در این حوزه انتخاب و تجلیل بعمل آمد که کمال الدین بهروز جمشید نژاد، مدیر پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به عنوان مدیر نمونه پرستاری کشوری برگزیده و از سوی وزیر بهداشت تقدیر شد.

IMG_1929

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: آئین گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور وزیر بهداشت معاون پرستاری و مسئولان دفاتر پرستاری کشور ، صبح روز دوشنبه 13 اسفند ماه در سالن همایش های رازی برگزار که در این برنامهه از زحمات 300 نفر از پرستاران نمونه کشوری و همچنین 5 نفر از مدیران دفاتر پرستاری با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.

جمشید نژاد عنوان کرد: خانم ها معصومه مجاهدی پرستار بیمارستان شهید بهشتی یاسوج و زهرا حسینی پرستار بیمارستان شهید رجایی گچساران نیز به عنوان پرستاران نمونه کشوری نیز در این مراسم حضور یافته و مورد تجلیل قرار گرفتند.

وی اظهار کرد: مراسم تجلیل از پرستاران نمونه استان روز یکشنبه،18 اسفند ماه ساعت 8:30 در سالن حکیم جرجانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار می شود که در این مراسمن از 40 پرستار نمونه استان تجلیل خواهد شد.

16اسفندماه هر سال که سالروز تولد حضرت زینب(س) است بعنوان روز پرستار نامگذاری شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

200x208
200x208