تاریخ درج خبر : 1392/12/18
کد خبر : ۲۳۳۳۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

مسوولان ملی اهتمام جدی به اعتلای کانونهای فرهنگی مساجد دارند

سایت استان: معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی، هنری مساجد کشور گفت: مسوولان ملی اهنمام جدی به اعتلای روزافزون کانون های مساجد و رفع مشکلات و کمبودهای آنها دارند.

مرتضی طاهریان عصر شنبه در مراسم گرامیداشت 18 اسفند سالروز تاسیس ستاد عالی کانون های فرهنگی، هنری مساجد کشور در یاسوج افزود: در سال های اخیر شرایط مطلوبی برای حمایت همه جانبه از کانون های مساجد کشور و توسعه فعالیت آنها انجام شده است.

وی بیان کرد: مسوولان دولت یازدهم نگاه مثبتی به کانون های فرهنگی، هنری مساجد کشور دارند به طوری که این امر جزو اولویت های مهم کاری آنان است.

طاهریان اظهار کرد: کانون های فرهنگی، هنری مساجد کشور در طول 21 سالی که از زمان تاسیس آنها می گذرد منشا آثار و برکات متعددی در زمینه مسایل مذهبی، فرهنگی و هنری بوده اند.

وی عنوان کرد: اعضای کانون های فرهنگی، هنری مساجد کشور نباید کمبود اعتبار و یا امکانات را بهانه ای برای کاهش فعالیت های خود قرار دهند.

طاهریان ابراز داشت: کانون های فرهنگی، هنری مساحد کشور کارکردهای گسترده ای دارند و اعضای کانون ها نباید تنها به انجام چند فعالیت محدود اکتفا کنند.

در این آیین از مسوولان 50 کانون فرهنگی، هنری مساجد که از ابتدای سال 92 تاکنون در کهگیلویه و بویراحمد تاسیس شده اند تجلیل شد.

24 نفر از فعالان فرهنگی و قرآنی و خادمان برتر مساجد کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آیین با اهدای لوح سپاس و جوایز ارزنده مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این آیین از طرح کرسی تلاوت قرآن که از سال 93 در 40 مسجد کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود رونمایی شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد