تاریخ درج خبر : 1392/12/18
کد خبر : ۲۳۳۳۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بخشدار مرکزی کهگیلویه معرفی شد

سایت استان: با حضور جلیل حسنی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری، بخشدار مرکزی کهگیلویه معرفی شد.

به گزارش سایت استان، در این مراسم از زحمات ناطقی تجلیل و آقای حسینی پرور به عنوان بخشدار مرکزی کهگیلویه معرفی شد.

IMG_4003

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری در این آئین به توصیف دولت مردم سالار از نگاه مقام معظم رهبری اشاره داشت و افزود: چنین دولتی دو خصوصیت مهم دارد که اولین خصوصیت آن این است که مردم در تعیین دولت مردان نقش اساسی دارند و دوم اینکه دولتمردان خود را موظف به تلاش در راستای خدمت رسانی به مردم می دانند.

وی برگزاری 33 انتخابات در طی 35 سال گذشته را تبلور عینی اراده مردم در انتخاب نمایندگان خود دانست و اظهار داشت: تمام خدماتی که از ابتدای انقلاب تاکنون صورت گرفته بیان کننده این مطلب است که نظام ما مردم سالارترین نظام دنیا است.

حسنی بیان کرد: در لایه های نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران، بخشداران نقطه اتصال مردم با ادارات و مسئولان هستند.

IMG_3994

وی به تفاوت بخشداران و فرمانداران با دیگر مسئولان شهرستانی اشاره داشت و خاطرنشان کرد: این دو گروه نمایندگان عالی دولت در سطح شهرستان ها هستند.

مدیرکل سیاسی و امنیتی استاندار استان با بیان اینکه بخشداران جایگاه بسیار مهمی در نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند، تصریح کرد: اگر بخشداران بتوانند ترکیب مفیدی از امکانات و نیروی انسانی ایجاد کنند، می توانند سیاست های دولت را به منصه ظهور برسانند.

وی با اشاره به اینکه بخشدار نباید اجازه دهد مسائل سیاسی وارد حوزه اقتصادی یا فرهنگی شود، یادآور شد: بخشدار موفق کسی است که بتواند هر مسئله ای را در حوزه مربوط به آن مدیریت کند.

همچنین فرماندار شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه از لحاظ جمعیت گسترده ترین بخش این شهرستان است، گفت: این بخش جمعیتی بالغ بر 83 هزار نفر دارد.

ابراهیم جعفری با اشاره به اینکه دولت برای رفع محرومیت ها تلاش می کند، اضافه کرد: در تعدادی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه محرومیت هایی مشاهده می شود که باید با تلاش دولت و مسئولان رفع شوند.

وی مدیریت و مسئولیت های دولتی را زمانی ارزشمند دانست که برای رضای خدا باشند و عنوان کرد: روزمرگی، غرور و تکبر، غفلت، اشرافی گری، لذت جویی، خود محوری، جمع کردن ذخایر دنیوی و تلاش برای کسب محبوبیت از جمله مواردی هستند که برای یک مدیر ضعف محسوب می شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ثبت احوالی گفت:

  جناب آقای دکترخادمی چراتاحالا مدیرکل ثبت احوال استان روعوض نکردی اولین کسی که باید جابجامیشد ایشان بودند اداره کامل تعطیله شما پرینت حضوروغیاب ایشان رودربیارید ببینید تواین دوماه گذشته چندساعت محل کارش حضورداشته بابا زود به فکر ثبت احوال باشید

 • مهرنگار گفت:

  خوش بحالت ….
  من دولت احمدی نژاد خوت سرور بودی…
  من دولت روحانی هم به لطف منطقیان و استاندار ؛خوت سروری…

 • رمضون کی طیفونی گفت:

  منطقیان بزرگواری پیوندتون مبارک….

  آقای منطقیان یعنی بین اصلاح طلبان نیرویی نداشتی تا بیای حسینی که با بزرگواری بود را معرفی کنی؟

  آقای منطقیان جواب خدا را روز قیامت چی میدی؟

پربازديد