تاریخ درج خبر : 1392/03/03
کد خبر : ۲۳۴۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

باند سارقان احشام در شهرستان باشت به دام افتاد

سایت استان: فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه راهزن و سارق احشام مناطق عشایری شهر باشت دستگیر و به 25 فقره سرقت اعتراف کردند.

سردار علیرضا عادلی افزود: در پی وقوع سرقت های متعدد احشام به صورت محموله ای و راهزنی در سطح استان، مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز کردند.

وی اظهارکرد: در تحقیقات غیرمحسوس مأموران، یک باند سرقت احشام در شهرستان باشت از توابع این استان شناسایی که پس از دریافت نیابت قضایی تیمی مجرب از کارکنان اداره مبارزه با سرقت به این شهرستان اعزام شدند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با تلاش مأموران آگاهی استان و شهرستان باشت محل سکونت متهمان شناسایی و با شگرد خاص پلیسی دو نفر از آنها که سابقه دار نیز بودند دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

سردار عادلی بیان کرد: هر دو متهم با حکم مقام قضایی روانه زندان شدند و متهم سوم که دارای سابقه نیز بود پس از مدتی توسط مأموران آگاهی شهرستان باشت دستگیر و روانه زندان شد.

وی اضافه کرد: در تحقیقات فنی و پلیسی مأموران آگاهی استان، متهمان به 25 فقره سرقت احشام به صورت عادی و راه بندی از عشایر شهرستان باشت و خودرو های مسیر شهرستان های گچساران به باشت و بابامیدان اقرار کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد