تاریخ درج خبر : 1392/12/18
کد خبر : ۲۳۴۱۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

فرمانده انتظامی پاسگاه میمند در تصادف رانندگی کشته شد

سایت استان: فرمانده انتظامی پاسگاه میمند در یک تصادف شدید رانندگی در مسیر جاده یاسوج به اصفهان جان خود را از دست داد.

P1120139

به گزارش سایت استان، این تصادف ساعاتی پیش (19:30 یکشنبه شب) در 60 کیلومتری شهر یاسوج و در نزدیکی روستای باگ اتفاق افتاد.

در این تصادف رانندگی یک دستگاه وانت سایپا به علت لغزندگی جاده از مسیر خود منحرف و با خودرو پژو تصادف کرده که باعث کشته شدن ” ستوان یکم غلام ابراهیمی ارشد (پوشه) ” فرمانده انتظامی پاسگاه میمند می شود.

مرحوم ابراهیمی ارشد سوابقی همچون رئیس مواد مخدر شهرستان سمیرم، معاونت اطلاعات نیروی انتظامی دنا را در کارنامه داشت و به مدت 3 سال فرمانده انتظامی پاسگاه میمند را عهده دار بود.

گفته می شود وی نقش ارزنده ای در کشف کالای قاچاق و مواد مخدر در مسیر ترانزیتی یاسوج به اصفهان داشته است.

مراسم تشییع و تدفین روز دوشنبه 19 اسفند از ساعت 2 بعدازظهر از شرف آباد به زادگاهش روستای تمنک بخش پاتاوه برگزار می شود.

سایت استان این مصیبت را به مجموعه نیروی انتظامی استان و خانواده آن مرحوم تسلیت گفته و برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل آرزو دارد.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ابوطالب قیومی گفت:

  درگذشت مشهدی غلام عزیز چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.این ماتم جانگداز را به،خانواده محترم شان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌کنم.

 • دادگر گفت:

  خدایش بیامرزد این مصیبت را به بازماندگانش وسبز پوشان نیروى انتظامى تسلیت میگویم ضمنا این تکه از جاده تقریبا در تمام بارندگیها تصادف رخ میدهد راهدارى در کف جاده قبل از اىن تکه علایمى ایجاد کند

 • مصیبت وارده را به خانواده ایشان تسلیت عرض مینمایم.
  بارها مشاهده شده عده ای ارازل و اوباش در همین قسمت از جاده جهت ایجاد لغزندگی و راهزنی ، روی سطح جاده روغن سوخته می پاشند از مسولین محترم خواهشمندیم جهت جلوگیری از حوادث احتمالی بعدی با چنین افراد مزخرفی برخورد کنید

 • اسماعیل رضوانی خو گفت:

  این ضایعه را به خانواده ی محترم پوشه و همچنین به نیروی مقتدر انتظامی تسلیت میگم. و برای ایشون از خداوند متعال آمورزش می طلبم
  روحش شاد

 • […] منبع خبر: سایت استان کهگیلویه و بویراحمد […]

پربازديد