تاریخ درج خبر : 1392/03/03
کد خبر : ۲۳۴۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

مجلس باید مجدداً صلاحیت مطهری را بررسی کند

 

سایت استان: نماینده شهرستان کهگیلویه در مجلس گفت: متأسفم که علی مطهری بدون فکر و منطق هر چه می خواهد بر زبان می راند و ناچارا مجلس باید فکری به حال او کند.

حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری در گفتگو با فارس اظهار کرد: علی مطهری همان گونه که قبلا هم توضیح داده ام دچار انحراف در افکار است.
بزرگواری ادامه داد: آن چه که مورد نظر مخالفین نظام است و اکنون گروهک هایی همچون نهضت آزادی و دیگران قادر به گفتن آن نیستند را مطهری آزادانه بر زبان می آورد.

01
نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آقایان می خواستند با سخنگویی فردی همچون علی مطهری در انتخابات حضور پیدا کنند که البته شورای نگهبان به خوبی آینده نگری به خرج داد و راه را بر حاکمیت این چنین تفکری بست.
وی با سخیف خواندن برخی از موضع گیری های یکی دو روز اخیر علی مطهری تصریح کرد: فکر کنم یا نمی داند که چه می گوید یا دچار مالیخولیا شده که این گونه هتاکانه سخن به زبان می آورد.
نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی افزود: آن از بی حرمتی که به فقهای شورای نگهبان روا داشت و این هم از ماجرای حرف های امروز مطهری و البته عیب و ایراد از ما نمایندگان است که در مقابل این همه توهین و هتاکی وی خاموش نشسته ایم.
بزرگواری با تأکید بر این که مجلس باید صلاحیت علی مطهری را مورد بررسی قرار داده و با چنین فردی برخورد کند، خاطرنشان کرد: تعجب است که چرا شهید مطهری پاره تن اسلام و امام است ولی علی مطهری ذره ای از وجود آن شهید والامقام را به ارث نبرده است.

گفتنی است دقایقی پس از انتشار خبر توسط خبرگزاری فارس به دلایل نامعلوم و در اقدامی عجیب این خبر توسط خبرگزاری فارس از خروجی سایت حذف شد.به طوری که همان ابتدا سایت های خبرخوان این خبر را بسرعت کپی کرده بودند و از این طریق مطلب قابل رویت بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • رضا گفت:

  حاکم شهری که مرغابی بود………..
  آقای ……… چرا همش میخوای بگی که وجود داری وفقط برای تایید حرف میزنی بابا به چه زبونی بگم اگه توروزیر ذزه بین هم بذارن دیده نمیشی اگه اظهارنظرنکنی نمیگن مادر عروس لاله.
  واقعا متاسفم……..

 • اقای متاسف برای استان گفت:

  متاسفم استان ما چنین نماینده …. دارد؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
  و افسوس و هزاران افسوس که برای استان مان که فقط از روی تعصب و قوم و قبیله نماینده انتحاب می کنند

 • محمد گفت:

  خداییش جناب بزرگواری من با دیدن شما به نظریه ….. ایمان می آورم

پربازديد