تاریخ درج خبر : 1392/12/19
کد خبر : ۲۳۴۲۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج مظلوم واقع شده است

سایت استان: مدیر نظارت بر امور درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: علت ضعف در سرویس‌دهی بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج کمبود نیرو است و این بیمارستان 96 تختخوابی با 200 تختخواب خدمات‌رسانی می‌کند و این بیمارستان در بین مراکز درمانی استان مظلوم واقع شده است.

دکتر کیان دهرابپور در جمع خبرنگاران افزود: آنچه که در مورد بیمارستان امام سجاد یاسوج گفته می‌شود همه به دلیل کمبودهایی است که در حوزه‌های مختلف در این بیمارستان وجود دارد.

IMG_1909

وی با بیان این مطلب که در سال 92 تعداد تختخوابها را اضافه کردند اما خبری از افزایش پرسنل در این بیمارستان نشد، اظهارکرد: بیمارستان امام سجاد یاسوج با این همه مشکلات دو بخش مهم زایمان و کودکان را هم دارد و هر بیمارستانی در کشور را با این دو بخش و شاخصه‌های آن می‌سنجند.

مدیر نظارت بر امور درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بیمارستان امام سجاد(ع) اکنون دارای 200 تختخواب است که پرسنل آن با همان چارت 96 تختخوابی مشغول به خدمات رسانی هستند.

دهرابپور با اشاره به انتقاداتی که در خصوص این بیمارستان وجود دارد، تصریح کرد: در دوره مدیریت کوتاه من بر این بیمارستان انتقاداتی بود که مجبور به استعفا شدم.

وی ادامه داد: در آن دوره تعداد چهار کودک در این بیمارستان فوت کردند که دلیل آن نارسی کودکان بود و به این دلیل مجموعه بیمارستان از سوی برخی رسانه‌ها زیر سؤال رفت در حالی که علت فوت آن‌ها هیچ ربطی به عملکرد مجموعه نداشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • خیر خواه گفت:

    خدا وکیل تو که به هوای حاج دهراب پور به این نون و نوا رسیدی چرا این حرفا رو میزنی چرا تو مدیریت خود جا زدی و استعفا دادی حالا میگی ……..

پربازديد