تاریخ درج خبر : 1392/12/19
کد خبر : ۲۳۴۳۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

خدمت رسانی به نیازمندان بهترین خدمت است

سایت استان: رئیس شورای شهر یاسوج خدمات رسانی به مردم نیازمند را بهترین خدمت برشمرد و گفت: کمیته امداد یک نهاد انقلابی با هدف خدمت به نیازمندان است و خدمت در این نهاد مقدس افتخار است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، سید غلامرضا متقی روز در نشست با رئیس و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج با ارائه گزارشی از عملکرد کمیته امداد استان، گفت: کمیته امداد در راستای حمایت از اقشار نیازمند و بررسی مشکلات آنها نهایت تلاش خود را به کار می بندد.

مدیرکل با شورای شهر

وی خدمت به محرومان را از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران و سنت های پسندیده اسلامی برشمرد و گفت: امدادگران این نهاد مقدس افتخار می کنند که در راه رفع مشکلات همنوعان خود خدمت می کنند.

متقی بر افزایش جلب مشارکت های مردمی برای کمک به نیازمندان تأکید کرد و خواستار تعاملات بیشتر اعضای شورای شهر با برنامه های کمیته امداد شد و بیان داشت: تعامل و همکاری بین نهادها و سازمانها سبب رفع بسیاری از مشکلات خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان همچنین خواستار همکاری این شورا در راستای رفع مشکلات ساخت و ساز ساختمان اداری این نهاد شد.

رییس شورای اسلامی شهر یاسوج در این نشست اظهار داشت: کمیته امداد نهاد انقلابی است و خدمت در این نهاد مقدس در راه کمک به نیازمندان افتخار است.

شیروان وظیفه شناس از آمادگی کامل شورای شهر در تعامل با کمیته امداد خبر داد و گفت: خدمات دهی مطلوب به مردم سرلوحه کار کمیته امداد و شورای شهر است و از این نظر هر دو نهاد رویکرد مشابهی دارند.

وظیفه شناس اظهار داشت: رویکرد شورای اسلامی شهر، حمایت از فعالیت های مثبت و پیگیری مشکلات مردم از نزدیک است و در مسیر رفع موانع تا جایی که از لحاظ قانونی مشکلی وجود نداشته باشد از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

وی تصریح کرد: همکاری کمیته امداد در همه زمینه ها قابل تقدیر است و این شورا تا جایی که بتواند کمیته امداد را در راستای حل مشکلات یاری می نماید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد