تاریخ درج خبر : 1392/03/03
کد خبر : ۲۳۴۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

عملکرد نظارتی شورای شهر در حد انتظار نمی باشد

سایت استان: ناصر معصومی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت استان با اشاره به برگزاری انتخابات چهارمین دوره شورای شهر یاسوج گفت: ورود افراد سیاسی به شورای شهر منعی ندارد، اما نباید رفتار سیاسی بر عملیات شهرسازی و اجرایی شهرغالب گردد.
کاندید چهارمین دوره شورای شهر یاسوج با تاکید برآثار تلخ رفتارسیاسی حاکم بر کار و فعالیت شورای شهر گفت: نگاه صرف سیاسی ، آسیب اجتناب ناپذیر و جدی به شورا وارد کرده و می کند.

15

معصومی یکی از برنامه های واقعی بسیار مهم برای توسعه پایدار و متوازن شهر را برقراری هم فکری و تعامل مفید و سازنده بین اعضاء شورای شهر و اقشار مختلف شهروندان برشمرد.
وی در خصوص وظیفه نظارتی شورا گفت: در بحث نظارتی اقداماتی صورت گرفته ولی ضعیف و در حد انتظار نیست و در همین رابطه افزود: شورا می‌تواند بیش از این در بحث نظارتی و ارایه خدمات مطلوب به شهروندان ورود پیدا کند، چرا که بعد نظارتی شورا باید در بحث انواع برنامه‌ریزی و نظارت قوی باشد.
معصومی خطاب به نامزاد های چهارمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: این افراد در صورت پیروزی، باید به امور شهری بصورت جدی و علمی ورود پیدا کنند و ضمن شناسایی معضلات شهر در جهت رفع آنها برنامه ریزی واقدام کنند

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حمید گفت:

    کاملا درسته شورای شهر یاسوج دچار سیاست زدگی شده و عبور از این شورا امری ضروری است

پربازديد