تاریخ درج خبر : 1392/12/20
کد خبر : ۲۳۵۲۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

پرداخت مطالبات فرهنگیان استان به خزانه ابلاغ شد

سایت استان: نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به وزیر آموزش و پرورش، در خصوص پاداش مناطق محروم فرهنگیان-استان کهگیلویه و بویراحمد-به وی یادآور شده بود که تاکنون در این خصوص اقدام لازم و بایسته توسط آن وزارتخانه صورت نپذیرفته است. تاج گردون همچنین در آن نامه متذکر شده است که درصورت عدم اقدام، اینجانب و دیگر نمایندگان ناگریز به انجام تکالیف قانونی خود خواهیم بود و موضوع را از طریق محاکم قضایی پیگیری خواهیم کرد.

تاج-گردون-317x300

پس از پیگیری نماینده مردم گچساران و باشت محمدباقر نوبخت سخنگو و معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری طی نامه ای به خزانه دار کشور دستور تخصیص اعتبار هزینه ای بالغ بر 50میلیارد تومان را صادر کرد.

همچنین تاج گردون در این رابطه طی نامه ای به مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد خواسته است تا با پیگیری عاجل مطالبات فرهنگیان تا پایان امسال پرداخته شود.

برادر گرامی جناب آقای زارع پور
مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان
با سلام و احترام
پیرو مکاتبات قبلی و حسب پی گیری صورت گرفته شده خوشبختانه تخصیص قسمتی از مکاتبات مناطق محروم کشور به خزانه ابلاغ شده است. لطفاً پیگیری عاجل شود سهمی از مطالبات فرهنگیان عزیز تا پایان سال پرداخت گردد.

غلامرضا تاج گردون

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد