تاریخ درج خبر : 1392/12/20
کد خبر : ۲۳۶۰۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد تند منتخب اول مردم یاسوج از مدیران استان

سایت استان: عضو شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: مدیران دستگاه‌های دولتی کهگیلویه و بویراحمد هیچ ارزش و اعتباری برای جلسات مرتبط با بانوان قائل نیستند.زهرا زمانی در نشست برگزاری هفته زن که در استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، گفت: باید به سمتی حرکت کنیم که برنامه‌های بزرگداشت روز زن به چند روز محدود نشوند.

IMG_2000

وی با بیان اینکه متاسفانه در جامعه سنتی ما هنوز آنچنان که باید قدر و ارزش زنان را نمی‌دانند، ادامه داد: معمولاً در جلساتی که با نام بانوان برگزار می‌شود مدیران یا حضور پیدا نمی‌کنند و یا اگر حاضر می‌شوند اهمیت چندانی برای مصوبات و اجرای آن‌ها قائل نیستند که این خود یک معضل بزرگ در کهگیلویه و بویراحمد است.

عضو شورای اسلامی شهر یاسوج با بیان اینکه در دین مبین اسلام تاکیدات فراوانی بر جایگاه و منزلت زن شده است، اظهار کرد: باید به سمتی حرکت کنیم که زنان جامعه ما به ارزش و جایگاهی که باید برسند.

زمانی حوزه اختیارات مسئولان امور بانوان در ادارات کهگیلویه و بویراحمد را بسیار محدود دانست و افزود: در اولین فرصت باید با برگزاری جلسات کارشناسی در صدد رفع این نقص در ادارات استانی باشیم.

وی از امور بانوان دستگاه‌های مختلف خواست که منفعلانه عمل نکنند و سعی کنند با ارتباط با دستگاه‌های بالادستی و سطوح بالای مدیریتی کشور جایگاه امور بانوان را در دستگاه‌های خود ارتقا ببخشند.

زمانی با اشاره به نگاه سنتی جامعه به ورود زنان به مدیریت‌ها و پست‌های مدیریتی خاطرنشان کرد: امروزه زنان استان کهگیلویه و بویراحمد به سطحی رسیده‌اند که می‌توانند در پست‌های کلیدی به جامعه خود خدمت کنند.

منبع:خبرنما

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • تارا گفت:

    درود بر خانم زمانی حداقل مثل بعضی ها مردنما ها درو بازی وخیانت به افکار مردم نکرد

  • یک خواننده هم جنس گفت:

    خانم زمانی شما امید زنان هستید. اگر عملکرد خوب و موفقی نداشته باشید دیگر هیج زنی نمیتواند در این عرصه قد علم کند. لطفا جایگاه و حساسیت تاریخی و مکانی را درک کنید و با تلاش و کوشش و پیگیرهای مداوم از خود چهره ای جدی و کوشا در ذهن مردم بافی بگذارید. رسانه ها هم اخبار تنها بانوی شورا را همیشه انعکاس دهند.

  • جهان بین سازمان صمت گفت:

    احسنت بر منتخب اول مردم شهر یاسوج خوب شروع کرده اید اما جسارت شهامت وشفافیت بیشتری داشته باشید موفقیت تان قطعی تر خواهد بود

پربازديد