تاریخ درج خبر : 1392/12/21
کد خبر : ۲۳۶۱۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بررسی مشکلات واحدهای صنعتی این ناحیه امام زاده جعفر گچساران

سایت استان: در جلسه با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد و صنعتگران ناحیه صنعتی امام زاده جعفر گچساران مشکلات این ناحیه صنعتی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده در این نشست گفت: تمامی شهرک ها و نواحی صنعتی به صورت جداگانه و طی جلساتی با صنعتگران هر حوزه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد هدف از اجرای چنین برنامه ای را بررسی تفصیلی و دسته بندی مشکلات پیش روی بخش صنعت و در نهایت جمع بندی و انجام اقدامات لازم جهت تسریع در روند تولید و حل این مشکلات دانست.

دیودیده با بیان اینکه در آینده ای نزدیک و با رایزنی های صورت گرفته قرار است تخصیص تسهیلات به واحدهای صنعتی و معدنی از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت استانها و بانک های استانی صورت گیرد افزود: در صورت عملی شدن این مهم شاهد بهبود شرایط صنعت استان و تسریع در روند تسهیلات به این واحدها خواهیم بود.

وی عمده مشکلات ناحیه صنعتی امام زاده جعفر گچساران را معارضین محلی، گاز، حمل و نقل، مواداولیه و مسائل مالی و تامین سرمایه در گردش دانست.

دیودیده افزود: لوله کشی گاز درون این ناحیه صنعتی توسط شرکت شهرک ها صورت گرفته است و انشعاب گاز از خطوط اصلی که تنها 500 متر فاصله با این ناحیه دارد و امید است با رایزنی های صورت گرفته با شرکت گاز و درصورت تامین اعتبار توسط این شرکت اجرایی خواهد شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: متاسفانه معارضین محلی یکی از جدی ترین مشکلی است که گریبان گیر واحدهای صنعتی و معدنی استان شده است و امید است این امر که صنعت با ایجاد اشتغال و تسریع روند رشد و توسعه، نتایج آن به خود مردم برخواهد گشت این معضل اساسی برطرف گردد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد