تاریخ درج خبر : 1392/12/21
کد خبر : ۲۳۶۱۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

پیشنهاد جالب زارعی به رئیس جمهور

سایت استان: روز گذشته تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه ای با رئیس جمهور تحت عنوان ” تعامل مجلس و دولت” شرکت داشتند.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در این جلسه پیشنهاداتی را برای اجرای بهتر طرح هدفمند کردن یارانه ها در مرحله دوم به دکتر روحانی ارائه نمود.

زارعی در خصوص طرح هدفمند کردن یارانه ها پیشنهاداتی داد که دولت برای اینکه شیب افزایش نرخ حامل های انرژی ملایم و کم فشار روی قشرهای مختلف جامعه باشد به جای افزایش نرخ های حامل انرژی و در تنگنا قرار دادن مردم با حفظ سقف پرداختی یارانه ها به اقشار ضعیف و متوسط جامعه ، با کاهش مبلغ ۱۵۰ هزار ریال از یارانه پرداختی به اقشار پردرآمد ، امکان کاهش بار حداقل ۱ هزار میلیارد تومان در ماه را فراهم می کند و این مبلغ در طرح های تولیدی ، اشتغال زایی و در راستای سرمایه گذاری برای پیشرفت همه جانبه کشور به مصرف برسد.

وی پیشنهاد داد که با توجه به بستر اجتماعی مناسب برای پیشبرد نظرات دکتر روحانی در جامعه این موضوع را با مردم مطرح و زمینه اجرای آن را فراهم کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان افزود: طبیعی است که این اقدام می تواند با افزایش تورم و نقدینگی و بالطبع تثبیت قیمت ها در مرحله دوم هدفمند کردن یارانه ها راهکار معقول و منطقی باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • یک خواننده زن گفت:

    متاسفانه کارهای زارعی چون زیاد رسانه ای نمیشوند دیده نمیشود. مثلا همین مطالبات فرهنگیان که همه نمایندگان به خصوص زارعی برای پرداخت آن تلاش کردند اما تاجگردون به اسم خودش تمومش کرد. اطرافیان و مشاوران زارعی باید تحولی در خود بوجود بیارن و یا هم اگر نمیتونن کنار برن تا این نماینده پرتلاش موفق بشه برای بویراحمد و استان گامهایی بلند تر برداره.

  • جهان بین سازمان صمت گفت:

    از دیدگاه اقتصادی پیشنهاد علمی عملی ومعقولی است.

  • دهدشتی گفت:

    انصافا پیش نهاد کارشناسانه و عالی می باشد احسن بر آقای زارع

پربازديد