تاریخ درج خبر : 1392/12/21
کد خبر : ۲۳۶۶۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

آمادگی نیروهای راهداری استان برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی

سایت استان: مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد از آمادگی نیروهای راهداری استان برای ارائه خدمات به مردم و مسافران در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان کهگیلویه وبویراحمد، ممتاز جهانگیری با اعلام این خبر اظهار داشت: 178 راهدار و114 دستگاه ماشین آلات سبک وسنگین در 22راهدارخانه ثابت و سیار در ایام تعطیلات نوروز خدمات رسانی می کنند.

DSC_0644

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد ضمن اشاره به اینکه گروه های راهداری برای استقبال از مسافران نوروزی از آمادگی کامل برخوردار هستند افزود: این نیروها در قالب 24 اکیپ راهداری و11 اکیپ امدادی در طول محورها مستقر بوده وبه صورت شبانه روزی اماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشند.

جهانگیری افزود: تبلیغات محیطی در راستای آگاهی از سامانه های اطلاع رسانی و پاسخگویی به مردم و همچنین به روز رسانی پیام های هشدار و ایمنی در تابلوهای پیام متغیر را از دیگر اقدامات حوزه راهداری در ایام نوروز است.

وی به اجرای عملیات راهداری و ایمن سازی جاده ها از جمله خط کشی، تعمیر و نصب تابلو های اخطاری، اخباری و هشداردهنده، چراغ های چشمک زن،پاک سازی وتسطیح حریم راهها، شستشوی تابلوها وعلائم ایمنی و لکه گیری و درزگیری آسفالت به صورت گسترده در محورهای ارتباطی اشاره کرد و افزود: تمامی پروژه های راهسازی و راهداری در ایام تعطیلات نوروز در جهت روانسازی تردد وسایط نقلیه غیرفعال خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه بیشترین عامل تصادفات جاده ای داشتن سرعت غیر مجاز، خستگی و خواب آلودگی رانندگان بوده است گفت: رعایت سرعت مطمئنه و توجه به علائم ایمنی جاده ای در رانندگی شرط اول داشتن سفری ایمن است.

مقام ارشد اداره راه وشهرسازی استان کهگیلویه وبویراحمد درآخر خاطر نشان کرد: از کلییه هموطنان تقاضامندم قبل از عزیمت به سفر در طول شبانه روز از طریق تلفن گویای 141 وشماره تلفن 07413334179 مدیریت راههای کهگیلویه وبویراحمد از وضعیت راههای استان اطلاع حاصل کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد