تاریخ درج خبر : 1392/12/21
کد خبر : ۲۳۶۹۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -

پاسخی به آقای بزرگواری: اشتون جاسوس است؟

سایت استان: کیان ایرانی

حاج آقا شما بیش از 5 سال است که نماینده ای و نماینده اگر سیاستمدار نباشد اما از سیاست بیگانه نیست . برخی اظهار نظرهای شما نمی تواند ما را به واکنش وا ندارد .

bozi

 

دستگاههای اطلاعاتی و جاسوسی هر کشور ابزاری هستند برای جمع آوری اطلاعات و اخبار و تجزیه و تحلیل آنها برای اهداف مشخص هر کشور و سپس در اختیار قرار دادن آن به سیاستمداران و حاکمان . می خواهم خیلی ساده و به زبان خودتان موضوع را تشریح کنم . دستگاه اطلاعاتی یا جاسوسی مثل چراغهای جلو ، عقب ، آینه ها ، سنسورها و سایر دستگاههای کمکی یک خودرو برای راننده هستند تا به راننده کمک کنند که پشت فرمان چگونه رانندگی کند و به راحتی پشت سر ، عقب و جلو خود را ببیند . در اینجا آینه عقب یکی از ابزارهای کمکی است که راننده را از مخاطرات آگاه می کند . حالا وارد اصل موضوع شوم . دستگاه جاسوسی به خودی خود معنایی ندارد بلکه همه اطلاعات خود را در اختیار بالاترین مقامهای سیاسی و امنیتی قرار می دهد . خانم اشتون به تنهایی وزیر خارجه 28 کشور عضو اتحادیه اروپا را بر عهده دارد و اگر همه این کشورها دستگاه جاسوسی دارند ، ماحصل دستاوردهای جاسوسی خود را تحویل خانم اشتون قرار می دهند ، وقتی همه جاسوسها برای اشتون کار می کنند پس اشتون جاسوس کیست ؟! برگردم به مثال قبل در آنجا اصل راننده است نه آینه یا سنسور . حالا خدایی نمی دانم این اظهارات شما که در دنیای امروزی منتشر می شود برای سیاسیون ، دانشجویان و عقلای این مملکت چه معنا و مفهومی دارد . کشف بزرگی کرده ای و واقعاً من مانده ام که دیگران چه قضاوتی در خصوص مجلس شورای اسلامی ایران خواهند کرد وقتی نماینده ای اظهار می دارد : ” اشتون جاسوس غرب است ” . اگر می فرمودی زمین دارای جاذبه است شاید چهره سیاسی تری از خود نشان می دادی .البته با اظهار نظرشما در مورد خرس قهوه ای وسایر موارد….شاید نباید انتظاری بیشتر داشت. جناب آقای بزرگواری مگر آقای احمدی نژاد در سفر به آمریکا با مخالفان این کشور دیدار نکرد؟ آیا زمانی که احمدی نژاد رئیس جمهور محبوب شمابا خاخام های ضد صهیونیست در نیویورک که مرکز قدرت صهیونیزم است (آنهم در هتل آمریکائی و نه در سفارت ایران که خاک ایران محسوب می شود) علنا” ملاقات و بر ضد یهودوامریکا صحبت می کرد، کسی هم نمیگفت بالای چشمت ابروست.نیز جاسوس بود؟

اظهارنظر ” حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی محمد بزرگواری “در یک سایت خبری: اشتون ، جاسوس غرب است. نماینده هشت ساله کهگیلویه و بویراحمد در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی تاکید کرد که نماینده مذاکرات 1+5 و اتحادیه اروپا که هم اکنون در تهران ایران بسر می برد جاسوس غرب است. ” حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی محمد بزرگواری ” در گفت و شنود اختصاصی با این سایت گفت: متاسفانه وزارت خارجه با آزاد رها کردن خانم اشتون و فراهم نمودن برخی دیدارها مانند دیدار با خانواده آن وبلاگ نویس دچار خطا و اشتباه شده است. وی با بیان اینکه خانم اشتون دنبال این است که با گرفتن بقول خود نقاط ضعف از ایران ، اهرم های فشاری در مذاکرات آینده بدست بیاورد ، اظهارداشت: اگرچه این خانم ، دیپلمات و نماینده اتحادیه اروپا است اما نوع رفتارهای وی در این چندروز جاسوس گونه است. نماینده کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی افزود: خانم اشتون با برنامه وارد ایران شده و دیدار با خانواده یک وبلاگ نویسی که برعلیه نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نموده بی برنامه نیست و یک اقدام جاسوسی می باشد. بزرگواری گفت: وزارت خارجه می بایست حواسش را جمع کند و خانم اشتون را اینطوری در مملکت رها نکند زیرا وی بدنبال گرفتن نقاط ضعفی که خودش فکر می کند نقاط ضعف است بوده تا در آینده برعلیه ما در مذاکرات استفاده کند. این نماینده مجلس شورای اسلامی از وزارت اطلاعات هم خواست کمی حواس شان را جمع کنند و مواظب رفتارهای خانم اشتون و هرفردی که با القاب و عناوین دیگری به ایران سفر می کند باشند.

(مطلب منتشر شده نظر نویسنده محترم است و انتشار آن در سایت استان به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نمی باشد)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • هم شهری گفت:

  اگر در جاسوس بودن اشتون شک دارید واعا براتون متاسفم حالا خوبه هرشب سیاست های ضد ایران واسلام اتحادیه اروپا از رسانه ها پخش میشه..
  خداوکیلی دارید درباره دولتهایی اروپایی چی فک میکنید..
  شاید هم این مطلبا رو مینویسید که ازتون دعوت کنن..
  خدا عاقبت همه ماها رو بخیر کنه..

 • رضا احمدی گفت:

  واقعا متاسفم

 • ایرانی گفت:

  دشمن دانا بلندت می کند برزمینت … دوست

 • ناشناس گفت:

  کیان ایرانی لطفاً موضع خود را مشخص کنید که با کدام طرف هستید ؟ آیا همانطور که نام تان است ایرانی هستید یا اینکه مثل چراغعلی که کور است و یا زلفعلی که کچل است و یا ….. شماهم امریکایی و اروپایی هستی و فقط اسمتان ایرانی است؟

 • جعفری گفت:

  آقای محمد ما نسبتی با خانم اشتون نداریم ، ما دلمان برای شما و نماینده مان می سوزد که در دنیای امروزی با ادبیاتی که دارید به خانم اشتون خدمت می کند .

 • علی دهدشت گفت:

  واقعا حرف خوبی زدی کی سال 94 میاد

 • محمد گفت:

  آقای کیان ایرانی مقاله نویس این مقاله بود اولا”حاج آقا بزرگواری از دلسوخته گان و دلسوز به تمام معنی برای نظام و انقلاب است وانشاء الله در مقابل دشمنان نظام ایستاده است ثانیا”این خانم جاسوس دست شیطان را ازپس بسته شما چه نسبتی با ایشان دارید که از وی طرفداری می کنید.

 • فرزند شهيد گفت:

  حاج آقا بزرگواری از دلسوخته گان و دلسوز به تمام معنی برای نظام و انقلاب اند
  ، به نظرم هیچ کس به این موضوع تردید ندارد . اگر مواضع حاج اقا طی چند وقت اخیر را مرور کنیم متوجه می شیم که چه سیل هجمه و فشار و تخریب های ناجوانمردانه و غیر منصفانه علیه شون وارد شده. متاسفانه برخی خواسته و ناخواسته همیشه با بزرگنمایی و عیب جویی و تهمت و افترا با رسانه های معاند نظام همراه شده اند تا ضمن تخریب شخصیت حاج اقا مواضع صریح ایشان را تضعیف نمایند .
  اظهار نظر های حجت الاسلام بزرگواری اگر گاهی دیپلماتیک نیست اما انقلابی هست ،
  حاج اقا ازموده و مرد روزهای سخت برا نظام و انقلاب است ، برای اعتلاء ارزشهای انقلاب از جان و آبرو مایه گذاشته اند .
  حالا همه نیک میدانند که خدمات و پیشرفت هایی که با پیگیری و تلاش فراوان ایشان در حوزه انتخابیه اش طی چند سال اخیر انجام شده چقدر چشمگیر و قابل ملاحظه است ، شاید اگر در گذشته ایشان توفیق نمایندگی مردم را در مجلس داشت الان شاهد چه تحول و توسعه ای خیره کننده در منطقه بودیم.

 • ابوحمید گفت:

  واقعا برای شماها متاسفم که به حاج آقا بزرگواری گیر می دهید ایشان واقعا دلسوز انقلاب و ایران است شما که سنگ یک بیگانه را به سینه می زنید خجالت بکشید.بزرگواری بهترین نماینده ای است که تا حالا در حوزه کهگیلویه قبول شده و از هیچ کس و گروهی نترسیده و حمایت کو کورانه نکرده .انصاف هم چیز خوبیه که شما ها ندارید.شما ها از جای دیگه دارید می سوزید.از خدا بترسید و الکی گیر ندهید واقعا حیف که ایشان نماینده شماست شمائئ که وجدان ندارید

 • رضا رضایی گفت:

  چه کار حاج آقا دارید ایشون معنایی جاسوسه نونه یه حرفی همی طوری فرموده مثل بقیه حرفلش………….

 • براتی گفت:

  از عموم مطلعین می خواهم اگر کسی دارویی ، آمپولی ، قرصی ، گیاهی محلی می شناسد که مرا دوسال در بیهوشی نگه دارد تا دو سال این آقا تمام شود و بعد برگردم به حال خودم مرا مطلع نماید . خدایا ما چه گناهی کردیم که اینقدر عذابمان می دهی ……

 • تاج گفت:

  هی د بسه
  خدا بس …
  اسفند 94 کی ایا و دهسش راحت وابویم؟!

 • مبینا/اهواز گفت:

  سر قبری نشسته بودم …
  باران می آمد. روی سنگ قبر نوشته بود: شهید مصطفی احمدی روشن ….
  از خواب پریدم.
  مصطفی ازم خواستگاری کرده بود، ولی هنوز عقد نکرده بودیم.
  بعد از ازدواج خوابم را برایش تعریف کردم.
  زد به خنده و شوخی گفت : بادمجون بم آفت نداره…
  ولی یه بار خیلی جدی ازش پرسیدم که :کی شهید می شی مصطفی؟ مکث نکرد، گفت : سی سالگی …
  باران می بارید شبی که خاکش می کردیم…

 • […] منبع خبر: سایت استان کهگیلویه و بویراحمد […]

 • ناشناس گفت:

  با سلام؛
  لطفا اطلاع رسانی شود:
  استقبال دولت روحانی از پیشنهاد نماینده بویراحمد و دنا/ نوبخت بر سخنان زارعی صحه گذاشت
  http://gholammohamadzare.ir/477

 • کیان ایرانی گفت:

  ” اگر می فرمودی زمین دارای جاذبه است ” صحیح می باشد ( نیست در متن غلط است )
  با تشکر

پربازديد