تاریخ درج خبر : 1392/03/04
کد خبر : ۲۳۷۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

تبدیل وضعیت 200 نیروی شرکتی راه و شهرسازی استان

سایت استان: مدیریت توسعه منابع اداره کل راه وشهرسازی استان کهگیلویه وبویراحمد از تبدیل وضعیت 200 نیروی شرکتی این اداره به قرار داد عمرانی خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان کهگیلویه وبویراحمد، غفار حسن زاده گفت: 200نفر نیروی شرکتی این اداره‌ی کل با پیگیریهای مکرر، از شرکتی به قراردادی تبدیل وضعیت شدند.

1201

مدیریت توسعه منابع اداره کل راه وشهرسازی تصریح کرد: همه مطالب بررسی شد و تمام مسائلی که در حوزه استخدامی نیروهای شرکتی این اداره کل وجود داشت، به طور دقیق مورد بررسی قرار گرفت و ساماندهی و در حال حاضر اجرا شده است.

وی در ادامه گفت: این نیروها قبلا مطالبات خود را از محل طرح های حجمی(پیمانکاری) دریافت می کردند که هم اکنون با تبدیل وضعیت، به طور مستقیم با اداره کل راه وشهر سازی قرارداد دارند و حقوق ومزایای خود را از این اداره کل دریافت می کنند.

حسن زاده افزود: از مزایای انعقاد قرارداد با این اشخاص، حذف پیمانکار و واسطه ها می باشد که بیشترین سود خود را از دستمزد ومزایای این نیرو ها دریافت می کردند.

وی همچنین گفت: از دیگر مزایای این تبدیل وضعیت، چون این افراد از محل اعتبارات راهداری حقوق دریافت می کردند، این اواخر باعث شده بوده که در بخش راهداری محورها با مشکل مواجه شویم که امیدواریم با حل مشکل تبدیل وضعیت دیگر شاهد مشکلی در بخش راهداری نباشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد