تاریخ درج خبر : 1392/12/24
کد خبر : ۲۳۸۳۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

روز خوب فوتبال استان/ شهردای و نفت و گاز حریفان خود را شکست دادند

سایت استان: تیم‌های فوتبال شهرداری یاسوج و نفت گچساران در چارچوب رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور بر حریفان خود غلبه کردند.

در چارچوب رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان تیم ‌فوتبال نفت و گاز گچساران و شهرداری یاسوج به دیدار حریفان خود یزد لوله و گهر دورود رفتند.

در این دیدارها که حکم مرگ و زندگی را برای فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد داشت تیم شهرداری یاسوج موفق شد با نتیجه سه بر یک بر حریف خود تیم گهر دورود غلبه کند و با 25 امتیاز همچنان در رده یازدهم این گروه قرار گیرد.

در همین گروه تیم نیروی زمینی رقیب شهرداری یاسوج برای بقا در لیگ دسته اول توانست با نتیجه یک بر صفر شهرداری بندرعباس را شکست دهد و با 27 امتیاز در رده دهم این رقابت‌ها همچنان به بقا در لیگ دسته اول فوتبال کشور با دو امتیاز بیشتر از شهرداری یاسوج امیدوار باشد.

در گروه دیگر، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران کاری بزرگ انجام داد و توانست با یک گل تیم یزد لوله را شکست دهد و با کسب 33 امتیاز و دو پله صعود در رده پنجم لیگ دسته اول فوتبال کشور قرار گیرد.

تنها گل این دیدار را علی کریمی در دقیقه 28 وارد دروازه حریف یزدی کرد و با این نتیجه تیم نفت و گاز گچساران برای سال آینده در لیگ دسته اول فوتبال به کار خود ادامه خواهد داد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد