تاریخ درج خبر : 1393/01/01
کد خبر : ۲۳۸۴۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

خبرنگار و سایت استان کهگیلویه و بویراحمد مورد تقدیر قرار گرفت

سایت استان: حاج آقا افشار، امام جمعه شهر پاتاوه در خطبه های نماز جمعه این شهر، خبرنگار و سایت استان کهگیلویه و بویراحمد را مورد تقدیر قرار داد.

mohsenipour 001

در این مراسم سرگرد پاسدار بهمنیار جانشین فرماندهی شهرستان دنا، دانسته مسئول دفتر امام جمعه، آبدار شهردار پاتاوه،سروان ایلخانی نسب فرمانده گردان توسعه پاتاوه،  سروان پسنده فرمانده پایگاه مقاومت امام حسن (ع) پاتاوه، سروان جاودان خرد فرمانده پایگاه مقاومت سادات محمودی، سروان جهانبخش فرمانده پاسگاه انتظامی پاتاوه و تنی چند از مسئولین بخش حضور داشتند.

DSCN5960

در بخشی از مراسم با اشاره به نقش رسانه ها در فراهم سازی پیشرفت هر منطقه، از خدمات و اطلاع رسانی سایت استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش و شهر پاتاوه و انعکاس مطلوب اخبار و رویدادهای این بخش به نحو شایسته ای تقدیر و تشکر شد.

DSCN5963

در پایان  از خبرنگار سایت استان، عزت اله محسنی پور به نمایندگی این سایت با اهداء لوح تقدیر قدردانی شد. نمونه فعایت های خبری و مقالات این خبرنگار در لینک سایت استان کهگیلویه و بویراحمد قابل دسترسی است. در این مراسم نیز از برترین های حلقه صالحین سپاه بخش پاتاوه که در سطح استان حائز رتبه برتر شده بودند  با اهداء لوح سپاس و جوایز تقدیر شد.

سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، بدینوسیله مراتب تشکر خود را از امام جمعه محترم شهر پاتاوه و مسئولین این بخش نسبت به توجهی که به انعکاس اخبار و انتقال آن به مسئولین و مردم شریف ایران اسلامی داشته  و امید است توجه مسئولین به اهالی رسانه بیش از پیش مستدام باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد