تاریخ درج خبر : 1392/03/05
کد خبر : ۲۳۹۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

لیست مسئولین ستاد جلیلی در شهرستانها و مناطق استان

سایت استان: شایعات پیرامون انتخاب مسئول ستاد استانی دکتر سعید جلیلی به هیچ وجه صحت ندارد و در صورت انتخاب مسئول این ستاد در استان این خبر توسط سایت رسمی دکتر سعید جلیلی www.drjalily.com اعلام خواهد شد.

محمد جهانبخش رابط خبری ستادمرکزی دکتر سعید جلیلی با استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن معرفی برخی از مسئولین ستادهای خودجوش مردمی در شهرستانهای استان تأکید کرد: شایعات پیرامون انتخاب مسئول ستاد استانی دکتر سعید جلیلی به هیچ وجه صحت ندارد و در صورت انتخاب مسئول این ستاد در استان این خبر توسط سایت رسمی دکتر سعید جلیلی www.drjalily.com اعلام خواهد شد. 

20

محمد جهانبخش با تأکید بر اینکه همه افراد و گروههای حامی گفتمان انقلاب اسلامی می بایست برای تحقق حماسه سیاسی و معرفی گزینه اصلح تلاش مؤثر و مطلوب به عمل آورند.وی در ادامه ضمن تأکید بر اهمیت خرد جمعی و کار منظم و تشکیلاتی فلسفه شکل گیری انقلاب اسلامی را مشارکت همه اقشار و گروههای اجتماعی در تعین سرنوشت خود توصیف کرد.

“بخشدار مرکزی سابق شیراز” همچنین با تأکید بر اینکه گفتمان حیات طیبه ظرفیت های ویژه ای در تحقق مشارکت حداکثری و ایجاد حماسه سیاسی دارد افزود: برای حل کردن مشکلات تنها راه برای جریان اصیل انقلاب اسلامی، رسیدن به کاندیدهایی است که بتنواند تمام ظرفیت های طرفداران جبهه انقلاب را در خود جمع کند.

وی تصریح کرد: رئیس جمهوری در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که سابقه ای در تخریب دولت و همچنین تندی با اصول گرایان منتقد دولت نداشته باشد و می بایست به صورت پر رنگ برای دفاع از انقلاب اسلامی در مقابله با جبهه استکباری در اداره کشور هزینه داده باشد

رابطه خبری ستاد مرکز حیات طیبه با استان کهگیلویه وبویراحمد دکتر سعید جلیلی را تنها گزینه ای دانست که جامع تمام این ویژگی هاست، نه سابقه ای در تأیید رفتار غلط دولت داشته و نه کمر همت به سیاه نمایی علیه دولت داشته است و در عین حال اعتماد خاصانه این جبهه را نیز با خود به همراه دارد.

در پایان رابط خبری استان لیست اسامی برخی از ستادهای خود جوش مردمی در شهرستان های استان ک ب را به ترتیب حروف الفبا جهت ارتباط و هرگونه همکاری به شرح ذیل اعلام کرد:

۱- شهرستان باشت: حاج سید خلف موسوی (۰۹۳۷۳۱۹۳۷۴۱)

۲- شهرستان بویراحمد: حجه الاسلام آیت الله عبدی پور (۰۹۱۷۱۴۱۷۳۴۶)

۳- شهرستان بهمئی: مهندس هاشم جریده (۰۹۱۷۳۴۴۵۵۶۸)

۴- شهرستان چرام: حجت دبیقی (۰۹۱۷۱۴۰۸۷۷۲)

بخش سرفاریاب : سید هادی غفاری (۰۹۱۷۱۴۹۳۳۶۲)

۵- شهرستان کهگیلویه: سید عبدالطاهر ارجمند (۰۹۱۷۷۴۴۲۰۱۲)

بخش چارروسا:سید علی داد موسوی نسب (۰۹۱۷۷۴۲۸۰۹۵)

بخش دیشموک: وحید برومند (۰۹۱۷۶۲۷۶۱۵۹)

بخش سوق: سید رضا ولایتی نسب (۰۹۱۷۹۴۳۸۶۵۳)

۶- شهرستان گچساران: حاج اکبر بمانی (۰۹۱۷۳۴۲۵۸۶۳)

۷- شهرستان لنده: ناد علی منصوری (۰۹۱۷۳۴۲۴۲۸۵)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد