تاریخ درج خبر : 1392/12/25
کد خبر : ۲۳۹۰۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تمام پروژه های راهسازی و راهداری در ایام نوروز تعطیل است

سایت استان: راهداران کهگیلویه وبویراحمد همزمان با فرا رسیدن سال نو و آغاز سفرهای نوروزی مقدمات حضور پر رنگ خود را در جاده های استان فراهم می کنند.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه وبویراحمد، امسال نیز همانند سال های گذشته اکیپ راهداران اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد هماهنگ با سایر ارگان های دخیل در سفرهای نوروزی آماده خدمات رسانی به مسافران هستند.

DSC_0733

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیویه و بویراحمد در تشریح اقدامات انجام شده گفت: تمامی ادارت زیر مجموعه راه و شهرسازی استان مقدمات سفر نوروزی در کهگیلویه وبویراحمد را فراهم کرده اند.

ممتاز جهانگیری با اعلام این خبر اظهار داشت: 178نیروی راهدار و114 دستگاه ماشین آلات سبک وسنگین در 22راهدارخانه ثابت و سیار در ایام تعطیلات نوروز خدمات رسانی می کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد ضمن اشاره به اینکه گروه های راهداری برای استقبال از مسافران نوروزی از آمادگی کامل برخوردار هستند افزود: این نیروها در قالب 24 اکیپ راهداری و11 اکیپ امدادی در طول محورها مستقر بوده وبه صورت شبانه روزی اماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشند.

وی همچنین به اقدامات انجام شده در حوزه ایمن سازی راه ها و نصب تابلوهای راهنمایی اشاره کرد و بیان داشت: روکش مجدد آسفالت به ویژه در نقاط پر تردد جاده ای یکی از اقدامات راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد است که در این راستا در برخی از محورهای استان به اتمام رسیده است. از سوی دیگر با توجه به فرا رسیدن سفرهای نوروزی و لزوم ایمن سازی جاده ها، لزوم روکش مجدد آسفالت در محورهای پرتردد بیش از پیش به نظر می رسد که در این راستا اقدامات لازم در این محورها به اتمام رسیده ویادر حال انجام است.

جهانگیری با بیان اینکه نصب علایم ایمنی و خط کشی جاده ها از دیگر اقدات اداره کل راه و شهرسازی است، تصریح کرد: اجرای عملیات خط کشی جاده ها از اوایل اسفند ماه آغاز شده است. همچنین محورهایی که روکش مجدد آسفالت آن انجام شده به سرعت خط کشی انجام و علایم ایمنی آنها در حال نصب است.

وی افزود: تمامی پروژه های راهسازی و راهداری در ایام تعطیلات نوروز در جهت روانسازی تردد وسایط نقلیه غیرفعال خواهد بود.

وی ی یادآور شد: فعالیت راهداران برای ایمن سازی جاده های استان در مسیرهای پرتردد آغاز شده و حضور راهداران با نزدیک شدن به تعطیلات پررنگ تر خواهد شد.

مقام ارشد اداره راه وشهرسازی استان کهگیلویه وبویراحمد درآخر خاطر نشان کرد: از کلییه هموطنان تقاضامندم قبل از عزیمت به سفر در طول شبانه روز از طریق تلفن گویای 141 وشماره تلفن 07413334179 مدیریت راههای کهگیلویه وبویراحمد از وضعیت راههای استان اطلاع حاصل کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد