تاریخ درج خبر : 1392/03/05
کد خبر : ۲۳۹۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

میلاد غریبی پرسپولیسی شد

سایت استان : میلاد غریبی اعلام کرد همه باید کمک کنیم که پرسپولیس شش آتیشه باشد.
میلاد
این اولین جمله میلاد گچسارانی ها پس از عقد قرارداد داخلی به مدت دو سال با باشگاه پرسپولیس تهران بود.

میلاد غریبی دیروز پس از عقد قرارداد با تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به حضور علی دایی در پرسپولیس باور کنید به عشق او و برای پیشرفت بیشتر بدون هیچ شرطی به پرسپولیس آمدم و به یکی از اهدافم در باشگاه پرسپولیس رسیدم.

وی افزود: این پایان کار من نیست چون می‌خواهم با پرسپولیس مسافر اروپا شوم و ان‌شاءلله با تلاش و کوشش زیاد به این هدفم می‌رسم.

غریبی ادامه داد: امسال به نظر من یکی از بهترین پرسپولیس‌های سال‌های اخیر را هواداران خواهند دید، چون همه دست به دستم داده‌اند تا به کمک خدا پرسپولیس بهترین نتایج را بگیرد.

غریبی ادامه داد: من دوست دارم پرسپولیس شش آتیشه باشد و قطعاً با حضور دایی و بازیکنان خوبش این اتفاق می‌افتد. خیلی دوست داشتم که امسال به پرسپولیس بیایم که این اتفاق افتاد. این آخرین هدف من نیست و سعی می‌کنم ان‌شاءلله امسال با کمک بازیکنان بزرگ و حرفه‌ای یکی از بهترین خریدهای پرسپولیس باشم.

غریبی در پایان یادآور شد: تجربه خوبی دارم و فقط با گذشت زمان ان‌شاءلله در پرسپولیس جا می‌افتم. خدا را شکر مربی بزرگی مثل علی دایی هم بالای سرم است که به نظرم آرزوی هر فوتبالیستی‌ است که کنار او کار کند، ما باید امسال به هر طریقی که شده سهمیه آسیا و قهرمانی را کسب کنیم تا نتایج زحمات مسئولان پرسپولیس هم به بار بنشیند. پرسپولیس تیم بزرگی است و همه از این تیم قهرمانی می‌خواهند که این کار هدف ما را سخت و دشوار می‌کند.

میلاد غریبی بازیکنی چپ‌ پا و سرعتی است که سابقه حضور در تیم‌های ملی جوانان و امید را نیز در کارنامه دارد. این مهاجم گچسارانی در زمان مربیگری محمد مایلی‌کهن در سایپا برای نخستین بار در لیگ برتر به میدان رفته بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد