تاریخ درج خبر : 1392/12/25
کد خبر : ۲۳۹۲۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تشکر خانواده مرحوم متقی کاشانی از مردم و مسئولین استان کهگیلویه و بویراحمد

خانواده مرحوم سید علی متقی کاشانی در پیامی خطاب به مردم و مسئولین استان کهگیلویه و بویراحمد از همدردی و همراهی ایشان تقدیر کردند.

 متن پیامی که به دفتر سایت استان ارسال شده ٬ به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

“یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیته مرضیه فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی”

motaghi-kashaniاینک دست تقدیر و مشیت خدای سبحان بر این قرار گرفت که همزمان با ایام شهادت حضرت صدیقه کبری ام الائمه النجبی و النقبی عالم ربانی و سالک الی الله حضرت حجته الاسلام و المسلمین جناب آقای حاج سید علی متقی کاشانی از دیار فانی به سوی عالم باقی پر گشوده و در جوار رحمت حق قرار گیرد .
فقدان او ضایعه جبران ناپذیری برای مردم محترم و غیور خطه کهکیلویه و بویر احمد و کاشان و قمصر می باشد مبارزات آن فقید سعید در دوره ستمشاهی و خدمات او بعد از انقلاب به محرومان و مستصفعان و یاری رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس هیچگاه از یادها نخواهد رفت.
احداث و بنای مساجد و حوزه های علمیه و ارتباط با مردم مخصوصاً نسل جوان ازجمله خاطره های بسیار ماندنی از ایشان است .
بر خود لازم میدانیم که از زحمات و پیگیریهای نماینده محترم ولی فقیه، ائمه جمعه و جماعات معظم استان ، فرماندهان عزیز سپاه ،ارتش ، نیروی انتظامی ،نمایندگان معزز مجلس شورای اسلامی ، مقامات بزرگوار قضایی استان ، مسئولین محترم استان کهکیلویه و بویر احمد استاندار محترم ، معاونین و مدیران گرانقدر استانداری ، فرماندار ارجمند، شهردار گرامی ، بخشداراران محترم ،حوزویان و دانشگاهیان متعهد ، اصحاب رسانه و جراید،سادات مکرم، خانواده های معظم شهدا ، مردم همیشه در صحنه گچساران که ازهنگام بیماری ، ارتحال و مراسم خاکسپاری و مجالس متعدد ترحیم با حضورلحظه به لحظه و پیگری امور به بدرقه این سلاله حضرت زهرا (س) و خدمتگزار انقلاب و رهبری اقدام نمودند ،تشکر و قدردانی نمائیم. زبان و قلم در سپاسگزاری از این همه محبت قاصر است ، و مأجور عندالله انشاء الله.
از قادر متعال برای تمامی مسئولین و مردم استان کهکیلویه و بویر احمد مخصوصاً شهرستانهای گچساران و دو گنبدان، سلامتی و توفیق خدمتگزاری به اسلام و مسلمین و کشور عزیز مان را مسئلت داریم . در آستانه سال نو و عید نوروز با استعانت از خدای بزرگ ضمن پاسداشت عزای حضرت زهرا ( س ) از تمامی اقشار همراه تقاضا داریم که جامه سیاه از تن بیرون آورده تا انشاء اله در پناه خدای رحمان و اهل بیت عصمت وطهارت در کنار خانواده ایام خوشی را سپری نمایند .

و من اله التوفیق و علیه التکلان
بیت معزی حاج سید علی متقی کاشانی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد