تاریخ درج خبر : 1392/12/26
کد خبر : ۲۳۹۴۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

زیرگذر گچساران تا قبل از سال نو افتتاح می شود

سایت استان: فرماندار گچساران گفت: پروژه زیرگذر شهری این شهرستان پس از 3 سال انتظار مردم و مسئولان در تاریخ 28 اسفندماه افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

عبدالرحیم رحیمی در نشست شورای این شهرستان با اعلام خبر افتتاح زیرگذر گچساران طی چند روز آینده، اظهار داشت: عملیات اجرایی زیرگذر گچساران در میانه راه به مشکلات و موانع پیش‌بینی نشده‌ای برخورد.

zirgozar

 

فرماندار گچساران افزود: کابل‌ها و دکل‌های برق، تأسیسات گاز، آب و فیبر نوری مخابرات از جمله مشکلات و موانع اجرای به موقع زیرگذر بود که این موانع عملا سبب کندی روند پیشرفت پروژه و اتلاف زمانی نگران‌کننده در ادامه کار شد.

رحیمی خاطرنشان کرد: با همکاری تعامل و تلاش مسئولان استانی و شهرستانی موانع پیش‌بینی نشده زیرگذر گچساران در پروسه زمانی زیادی برطرف شد و روند اجرایی زیرگذر شتابی مجدد گرفت.

وی با تقدیر ویژه از مردم به خاطر صبر و همکاری‌های مطلوب در تحمل وضعیت ترافیکی شهر، ادامه داد: در این میان مردم و شهرستانی که مهم‌ترین و اصلی‌ترین راه ارتباطی و تردد آن با اجرای پروژه‌ای به نام زیرگذر مختل شده بود، در وضعیت نگران‌کننده و نامناسبی قرار گرفته و با مشکلاتی زیادی روبرو شدند.

رحیمی با تقدیر از تلاش‌ها و پیگیری‌های غلامرضا تاجگردون، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس و نیز شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر مسئولانی که در این زمینه تلاش داشته‌اند، ابراز داشت: این پروژه بزرگ شهری روز چهارشنبه 28 اسفند ماه جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار گچساران از برگزاری مراسم افتتاح این پروژه بزرگ شهری و دعوت از مسئولان و مردم برای حضور در این مراسم خبر داد.

پروژه زیرگذر گچساران با هدف کاهش حجم ترافیک و تصادفات در مرکز شهر، با اعتباری افزون بر هفتاد میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در دی‌ماه 89 کلنگ‌زنی و در فروردین 90 عملیات اجرایی آن به طور رسمی آغاز شد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد