تاریخ درج خبر : 1392/12/26
کد خبر : ۲۳۹۷۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

آغاز توزیع میوه شب عید در سطح استان

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: توزیع 1000 تن میوه شب عید شامل سیب و پرتقال در نقاط مختلف استان آغاز شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه میوه در تمامی نقاط استان تا سطح دهستان ها توزیع خواهد شد افزود: مردم از این بابت هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.

میوه

دیودیده با اشاره به اینکه توزیع میوه شب عید از دیروز طبق وعده داده شده شروع شده است، اظهار داشت: بر اساس توافق انجام شده هزار تن سیب و پرتقال تنها برای طرح شب عید در نظر گرفته شده که توزیع آن از دیروز شروع و با نرخ 1900 تومان برای پرتقال و 3000 تومان سیب برای مصرف‌کنندگان توزیع می شود.

وی با اشاره به اینکه روزانه به میزان نیاز بازار این حجم ذخیره شده برای طرح عید توزیع می‌شود، گفت: هرچه به پایان سال نزدیک‌تر می ‌شویم، قطعا حجم توزیع افزایش پیدا می‌کند و همراه با تقاضای بازار حرکت خواهیم کرد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در خصوص مکان‌های توزیع میوه شب عید گفت: مراکز عرضه مشخص میوه شب عید در تمامی نقاط استان که همه با بنر مشخص شده‌اند میوه شب عید را توزیع می ‌کنند.

دیودیده با بیان اینکه خوشبختانه میوه شب عید امسال از کیفیت مطلوبی برخوردار است افزود: توزیع میوه شب عید از دیروز آغاز و تا زمانی که ذخایر وجود داشته باشد ادامه دارد خواهد داشت.

وی تاکید نمود: همشهریان گرامی میتوانند در صورت برخورد با هرگونه تخلف در ارتباط با قیمت مصوب موضوع را از طریق شماره تلفن 124 ( سامانه رسیدگی به شکایات مردمی) در میان بگذارند .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • صادق گفت:

    واقعا ظلمه چرا سیب شده 3000 تومان درصورتی که ماشینای میوه فروش میدن 2000

  • رضا گفت:

    سلام جناب آقای دیودیده تهران قیمت پرتقال 1500 تومان اعلام شده چرا باید در استان گرانتر باشد

پربازديد