تاریخ درج خبر : 1392/12/26
کد خبر : ۲۳۹۷۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

کمیته امداد چیتاب افتتاح شد

سایت استان: کمیته امداد چیتاب از توابع شهرستان بویراحمد با حضور مدیرکل کمیته امداد استان، مدیر کمیته امداد شهرستان بویراحمد، امام جمعه چیتاب و تعدادی از مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) مدیرکل کمیته امداد استان دراین مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه، گفت: توسعه فرهنگ مشارکت های مردمی و اشتغال و کارآفرینی از مهمترین اهداف کمیته امداد می باشد.

IMG_6876 [640x480]

سیدغلامرضا متقی تصریح کرد: این اداره جهت سهولت در خدمات دهی و خدمات رسانی به اقشار محروم و نیازمند این منطقه افتتاح شد.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه کمیته امداد مزین به نام مبارک امام راحل می باشد، این نهاد فقط برای ارائه خدمت صادقانه و برای رضای خداوند تأسیس شده است.

متقی اظهار داشت: تلاش ما این است که از استعداد و توانایی خانواده ها در راستای توانمندسازی آنها بهره بگیریم و باید طوری باشد که کمیته امداد در هر منطقه شورای حل اختلاف باشد.

مدیرکمیته امداد شهرستان بویراحمد نیز در این مراسم گفت: دین مبین اسلام حمایت از فقرا و نیازمندان را همواره مورد تأکید قرار داده است و ائمه اطهار به رسیدگی و دلجویی از نیازمندان بسیار سفارش نموده اند.

زریر انصاری گفت: کمیته امداد به تأسی از دین و قرآن و ائمه اطهار با هدف ارائه خدمت به اقشار نیازمند جامعه تأسیس شده و در این راه تمام تلاش خود را به کار بسته است.

وی اظهار داشت: امید است با توسعه ادارات کمیته امداد در بخش های مختلف شهرستان شاهد رشد و توسعه خدمات دهی به مناطق محروم باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بیطرف گفت:

    کسی برای اداره کمیته چیتاب انتخاب بشود که سیاسی وجناحی نباشه، رضای خدا را در کارهایش مدنظر داشته باشد، ازروی کینه وعداوت با مردم برخورد نکند، محرومین جامعه را وارد طیف بندیهای سیاسی نکنه، در رأی ونظر آنها در انتخابات دخالت نکنه ،درضن هیچ طیف وگروه سیاسی هم حق بهره برداری از این گروه از جامعه را به نفع خود ندارد ،مردم خودشون خوب وبد را از هم تشخیص میدهند پولهایی که به مردم داده میشه صدقه سری نیست حقشونه از خوان امام ره ورهبری ارتزاق میکنند منت سرمردم نکذراند بخصوص نماینده های مجلس!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • جوان گفت:

    تو نمایندگی از کسی نداری.ایشان اصلا خوب نیستند

  • پاك گفت:

    باسلام: برای خدمت صادقانه به یک نیرو وریئس دلسور وفداکاروپرتلاش نیاز است که با اخلاقیات منطقه ومحرومان آشناباشد وکسی جز آقای جهان موسی پور با محرومان وفقیران این بخش اشناتر نیست پس لطفا آقای جهان موسی پور را برای ریاست این نهاد مقدس ومردمی انتخاب نمایید بنده به نمایندگی از طرف اهالی محترم مردم روستای نقاره خانه این انتظار را داریم باتشکر

پربازديد