تاریخ درج خبر : 1392/12/26
کد خبر : ۲۴۰۰۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

آمار عجیب استخدام در دانشگاه علوم پزشکی در سالهای گذشته/ 27 میلیارد مطالبات معوق کارکنان دانشگاه

سایت استان: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی از آمار عجیب استخدام طی سالهای 90 تا 92 در دانشگاه علوم پزشکی خبر داد.

به گزارش سایت استان، دکتر امام بخش قائدی در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: طی سه سال گذشته تعداد 1620 نفر در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مشغول شده اند و این در حالی است که در دولت جدید و مدیریت جدید دانشگاه هیچ نیرویی به کار گرفته نشده است.

IMG_2086

وی افزود: حقوق این افراد از محل درآمدهای اختصاصی دانشگاه پرداخت می شد و به صورت تقریبی ماهانه 1/6 میلیارد تومان بابت حقوق آنها پرداخت می شود.

دکتر قائدی از بدهکاری 27 میلیارد تومانی این دانشگاه به کارکنان خبر داد و در ادامه گفت: با رایزنی های صورت گرفته بخشی از این مبلغ که بین 12 تا 13 میلیارد تومان می باشد تامین گردیده و به زودی پرداخت خواهد شد.

وی از افزایش 37 درصدی حقوق کارکنان دانشگاه خبر داد و بیان داشت: تا پایان سال 93 همه بدهکاری دانشگاه و بیمارستانها را به روز می کنیم.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تغییر تاریخ هفته سلامت بیان داشت: اول تا هفتم اردیبهشت به عنوان هفته سلامت تعیین شده که در این هفته 6 پروژه بهداشتی و درمانی در سطح استان افتتاح خواهد شد.

IMG_2075

دکتر قائدی ادامه داد: بالغ بر 3 میلیارد به پیمانکاران بدهکار هستیم و برخی از پروژه های راکد را دوباره فعال کرده ایم.

وی با انتقاد از عدم نیاز سنجی در احداث مراکز درمانی و بهداشتی اظهار داشت: متاسفانه در سالهای گذشته برخی پروژه ها کلنگ زنی شده است که هیچ گونه ردیف بودجه استانی یا ملی نداشته اند و اکنون به دنبال رایزنی با خیرین سلامت برای تکمیل این پروژه ها هستیم.

معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به جذب 27 نفر پزشک متخصص و فوق تخصص اشاره و خاطر نشان کرد: با تمهیدات رفاهی در نظر گرفته شده، نه تنها در مرکز استان که در بقیه شهرستانهای استان فعالیت می کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد