تاریخ درج خبر : 1392/12/26
کد خبر : ۲۴۰۳۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیر هم استانی در تصادف رانندگی کشته شد

سایت استان: مهندس نادر پروانه مدیر تلاشگر و خدمتگزار صدیق راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی استان بوشهر رحل اقامت از دنیای فانی برگرفت و به سرای باقی شتافت.

مرحوم مهندس نادر پروانه متولد 1346، مدیر راهداری استان بوشهر در اثر سانحه رانندگی در مسیر شیراز به بوشهر دعوت حق را لبیک گفت.

1509654_256390377868209_1099518694_n

وی مدیری آرام و اخلاق‌مدار و با سعه صدر بی‌نظیر و عاشق واقعی خدمت، در بین همکاران اداره‌کل، محبوبیت عالی و در بین مدیران راهداری استان به شایستگی تلاش از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بود.

او در مدت بیش از سه سال در مسئولیت مدیر راهداری استان بوشهر، تحول و توسعه چشمگیری را در حوزه خدمتی و نگهداری مطلوب راه‌های این استان در کارنامه خود به ثبت رساند و علاوه بر این در سایر استانها نیز در کسوت مسئولیت، معاون راهسازی اداره‌کل راه و شهرسازی لارستان، رئیس اداره راه و ترابری کهگیلویه و بویراحمد، خدمات ماندگاری را به یادگار گذاشت.

این ضایعه دردناک را به خانواده بزرگ راهداری و حمل و نقل کشور، همکاران تلاشگر و خانواده معزز آن مرحوم تسلیت عرض می‌نمایم و از پروردگار متعال می‌خواهیم روح آن مرحوم را با اولیاءا…. محشور و همجوار فرماید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • عباسعلی میرگنجانی گفت:

  سلام ودرود خدا بر مجاادان وتلاشگران راه حق ومیهن
  اینجانب همکلاسی دوره دانشگاه وهم خوابگاهی ایشان در تهران دانشگاه صنعتی خواجه نصیر بودم با تمام وجود گریستم مدتی دنبال آدرسشون بودم کرمانی هستم انشالله بقای عمر بازماندگان و روخش شاد ویاد خاطراتش گرامی به والله قسم آرام ومومن وعالی بودند

 • عباسعلی میرگنجانی گفت:

  سلام و درود خدا بر مجاهدان راه حق
  اینجانب هم داتشگاهز وهمخکابگاهی مهندس نادر پروانه در داتشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی تهران بودم چند ساله دنبال آدرسش بودم با تمام وجود گریستم وباورم نمیشد دنبال پیدا کردنش بودم

 • مهندس سید علیرضا کازرونیان گفت:

  از دست دادن این خادم دلسوز بر جامعه مهندسین کشور تسلیت باد.

 • همشهري گفت:

  کاش مدیران استان تجربه بگیرین که استان کهکیلویه وبویراحمد چه مدیرانی داردکه متاسفانه درخود استان جایگاهی ندارند جز تهمتهایی که نصیبشان میشود.درود برروح مهندس پروانه

پربازديد