تاریخ درج خبر : 1392/12/27
کد خبر : ۲۴۰۳۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

فروغ فرد: تقسیم بندی شورای شهر یاسوج به اکثریت و اقلیت واقعیت ندارد

سایت استان: سخنگوی شورای شهر یاسوج گفت: این گفته که شورای شهر یاسوج دو جناح 6+5 دارد، دروغ محض است.

مرتضی فروغ‌فرد در نخستین نشست مطبوعاتی شورای شهر یاسوج در دوره جدید برای ارائه گزارش عملکرد 6 ماهه نخست این شورا اظهار کرد: نخستین کاری که در شورای شهر یاسوج انجام دادیم انتخاب رئیس بود که لازم است بگویم هیچ‌گونه مباحث سیاسی را در این انتخاب دخیل نداشتیم.

13921226000643_PhotoA

وی با بیان اینکه در شورای اسلامی شهر یاسوج تنها دو نفر گرایش سیاسی دارند، ابراز داشت: از دو نفر خواستیم که وارد این عرصه برای انتخاب رئیس شورا شوند که تنها یک نفر از آن‌ها وارد میدان شد و ما در این خصوص تجربه‌ها را هم مد نظر قرار دادیم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر یاسوج در این نشست در زمینه‌های مختلف از عملکرد شورا گفت و در خصوص تیم فوتبال شهرداری یاسوج و نگاه اعضای شورای این دوره به این تیم اظهار کرد: در روزی که ما وارد شدیم مشکلات زیادی در خصوص این تیم وجود داشت که حتی مبلغ ورودی تیم به مسابقات را هم در اختیار نداشتیم.

این عضو شورای اسلامی شهر یاسوج از بدهکاری دو میلیارد تومانی تیم شهرداری یاسوج گفت و افزود: اگر به فکر تیم فوتبال شهرداری یاسوج نبودیم یک میلیارد از این بدهکاری را پرداخت نمی‌کردیم.

فروغ‌فرد ادامه داد: قراردادهایی با بازیکنان از قبل بسته شده بود که به دنبال باز کردن این موضوع نیستیم اما می‌توانستیم از نیروهای بومی و بازیکنان استانی استفاده کنیم تا سرنوشت تیم به وضعیت فعلی کشیده نشود.

وی در بخش دیگری از اظهارات رسانه‌ای خود برای بیان عملکرد این شورا در 6 ماهه نخست سال اول فعالیت شورای اسلامی شهر یاسوج از برگزاری 60 جلسه با 130 مصوبه گفت و افزود: در این میان ساماندهی نیروی انسانی از اقدامات مهم شورای اسلامی بود که اکنون دیگر به مانند گذشته وضعیت نابسامان نیروها را نداریم.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یاسوج افزود: از اقدامات ارزنده دیگر این است که در شورای شهر چهارم عوارض را علی‌رغم میل شهردار یاسوج برای سال 93 افزایش ندادیم و به همین منظور عوارض منطقه‌ای و ساختمانی نسبت به سال 92 در سال آینده هیچ‌گونه افزایشی نخواهند داشت.

در این نشست که خبرنگاران اصرار زیادی برای بیان مواضع شورا در خصوص اختلافات در این نهاد توسط سخنگو داشتند، فروغ‌فرد نیز به صراحت از عدم اختلاف در شورا سخن به میان آورد و گفت: این موضوع که در شورای شهر یاسوج دو گروه 5 و 6 نفره وجود دارد دروغ محض است.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • تارا گفت:

    ویرگول هم یک ژست تو خالی است لطفادر رفتارها دقت نماید سوتی ندهید چون قرن بیست یکم است .خاکی باشید تا بزرگ شوید .بزرگ نمایی نشانه کوچکی است

  • اندیشه گفت:

    خوش به حال کسی که خوشحال است که نماینده مردم در پارلمان محلی است .چه خوش است شیون کنی اما دلت نسوزد

  • احمد گفت:

    بعضی ها فقط پیاده با سوار هستند خیلی هم خوشحال وسرمست و اما……………

پربازديد