تاریخ درج خبر : 1392/12/28
کد خبر : ۲۴۰۶۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

“روحانی” بخشدار لوداب شد/ تصاویر

سایت استان: مراسم تودیع ومعارفه محمد علی هنرجو بخشدار سابق و جمال روحانی بخشدار جدید لوداب، با حضور جلیل حسنی مدیرکل سیاسی وانتخابات استانداری و هوشنگ یاری پور فرماندار بویراحمد و شورای اداری بخش لوداب وجمع کثیری ار مردم در محل مسجد امیرالمومنین لوداب برگزارشد.

3 - Copy

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری در آیین معرفی بخشدار لوداب، ضمن برشمردن وظایف فرمانداران و بخشداران گفت: فرمانداران و بخشداران مسئولیت جامعی در برابر همه موضوعات و مسایل سیاسی،اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و امنیتی دارند و باید در مقابل همه مسائل پاسخگو باشند.

جلیل حسنی با بیان این مطلب در آیین معرفی جمال روحانی به عنوان بخشدار لوداب، افزود: بخشداران می بایست با انسجام بخشی در حوزه های مذکور و ایجاد رضایت مندی در میان مردم عمل کنند.

10 - Copy

وی با بیان اینکه محدودیت اعتباری و اقتصادی نباید بر افکار عمومی و امید مردم تأثیر منفی بگذارد، امید بخشی به مردم با رفتار و اخلاق مناسب، حفظ شئونات اسلامی و سرکشی به مناطق محروم را از وظایف بخشداران برشمرد.

حسنی اظهار داشت: بخشدار می بایست درهمه حال نسبت به مردم بخش خود جوابگو باشد و مشکلات آنان را پیگیری کند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات، اعتدال را بهترین بستر برای اجرای سیاست های همه دولت ها دانست و با بیان اینکه افراط و تفریط آفت و مانع اعتدال است، اظهار داشت: مفاهیم و سیاست های ارایه شده توسط دولت های قبل ازجمله سازندگی، اصلاحات و عدالت محوری همه نیازمند بستر اعتدال هستند.

وی افزود: در فضایی که اعتدال و همگرایی حاکم است ضمن اینکه می توان عمران و آبادانی ایجاد کرد نیز می توان ضعف ها و کاستی ها را بر طرف و عدالت را اجرایی کرد.

حسنی انتخاب سیاست اعتدال را بهترین تدبیر دولت در مسیر حرکت و در راستای فعالیت در همه زمینه ها برشمرد.

همچنین فرماندار بویراحمد در این مراسم،  گفت: کلمه اعتدال بیش از 270 باردر آیات مختلف قران ذکر شده است واین واژه ی جدیدی نیست ولی بعلت افراط وتفریطی که در جامعه صورت میگرفت،امروزضرورت وکاربرد این واژه بیشتر احساس میشود.

فرماندار شهرستان بویراحمد بابیان اینکه در طول دوران پرفرازونشیب جمهوری اسلامی ایران،مردم گفتمانهای مختلفی را برگزیده اند واینبار گفتمان “اعتدال” را که شعارمنطقی وحکیمانه وبرگرفته از کتاب حکمت است،رابرگزیده اند گفت: تغیر وتحول یک امر عادی است ومردم انتظاردارند مدیرانی تازه نفس،فراجناحی درخدمت وتوانمند براساس گفتمان حاکم، برمسند کارها قرار بگیرند وفرصت خدمت پیدا کنند.

فرماندار شهرستان بویراحمد افزود: نظام جمهوری اسلامی برای تربیت مدیران هزینه داده است وما هم قصد بایکوت مدیرانی که تودیع میشوند رانداریم بنا براین میبایست از این مدیران در پستهای دیگر استفاده شود.

در پایان از زحمت های آقای محمد علی هنر جو تقدیر و جمال روحانی به عنوان بخشدار لوداب معرفی شد.

گزارش تصویری از این مراسم:
عکس و خبر: علی صفدر فروزنده
+ پورتال اطلاع رسانی استانداری

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • فرزند بويراحمد سفلي گفت:

  چقدر دلخوشیم ما بویراحمد سفلی برای انتصاب یک بخشدار و به خودمان ببالیم و افتخار کنیم و جشن بگیرم و نوروز را با خانواده هایمان برای عنایت و لطف بی حدی که بیش از حق مان به ما شده بیش از دیگر سال هاخوش باشیم و شادی کنیم و در پوست خود نگنجیم که اقایان ما را درک کردند و مورد توجه عنایت و لطف وافر شان قرار گرفتیم برای انتصاب یک بخشدار از بویر احمد سفلی .
  شاید هم نبایستی بدبین بود خدا را چه دیدی ؟!؟!

 • بویراحمد سفلی تا ابد پایدار گفت:

  درود بر آقای جمال روحانی که به حق شایسته این سمت حساس و پر مسئولیت بودند.
  باید از آقای حاج زارعی تقدیر و تشکر کرد که به توانایی ، مدیریت و شجاعت مردان شریف بویرحمد سفلی ایمان دارد و آنان را بر سمت های مهم و حساس معرفی و حمایت میکند.
  سال 93 سال خوش یمن برای فرزندان برومند بویراحمد سفلی خواهد بود چرا که خبر انتصاب های آنان در برخی از سمت های مهم و حساس با حمایت حاج زارعی به زودی اعلام خواهد شد.

 • […] منبع خبر: سایت استان کهگیلویه و بویراحمد […]

پربازديد