تاریخ درج خبر : 1392/12/28
کد خبر : ۲۴۰۶۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

ارزان ترین میوه شب عید کشور در کهگیلویه و بویراحمد توزیع می شود

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تلاش های صورت گرفته ارزان ترین میوه شب عید در سطح کشور و با کیفیتی مناسب در کهگیلویه و بویراحمد در حال توزیع است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه در روزهای آغازین توزیع میوه با نرخ 3 هزار تومان برای سیب و یک هزار و 900 تومان برای پرتقال انجام می شد خاطر نشان کرد: با تلاش ها و رایزنی های صورت گرفته و با توجه به شرایط اقتصادی در استان این نرخ کاهش چشمگیری یافت.

IMG_9395

دیودیده گفت: توزیع میوه با کیفیت با نرخ 2850 تومان برای سیب و 1650 تومان برای پرتقال اصلاح و در حال انجام است.

وی با اشاره به قیمت پایین عرضه میوه شب عید در کهگیلویه و بویراحمد نسبت به نقاط دیگر کشور افزود: این تلاش ها و فعالیت ها تنها در راستای رفاه و آسایش هم استانی های صورت گرفته است.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: توزیع میوه شب عید در تمامی نقاط تا سطح دهستان ها صورت خواهد گرفت تا تمامی مردم استان امکان خرید این میوه تنظیم بازاری را داشته و هزینه های اضافی جهت حضور در مراکز شهری بر دوش آنها تحمیل نشود.

داریوش دیودیده اظهار کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مطابق سال‌های گذشته در راستای اجرای برنامه‌های تنظیم بازار ایام پایان سال، امسال نیز با هدف برخورداری از بازاری آرام و بدون تنش اقدام به اجرای 4 طرح اساسی کرده است.

وی افزود: این طرح‌ها تأمین و ذخیره‌سازی کالاهای اساسی، طرح برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالای بهاره، تشدید و نظارت بر کنترل بازار استان و طرح ذخیره‌سازی میوه و مرکبات ایام پایان سال هستند که خوشبختانه برخی از این موارد انجام و برخی دیگر در حال انجام است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد این نوید را به مردم استان و مسافرانی که در ایام عید از استان بازدید می کنند داد تمامی تمهیدات لازم اندیشیده شده است و تمامی کالاها و خدمات مورد نیاز در سطح استان فراهم و تمامی صنوف خدمت رسان آمادگی کامل جهت ارائه خدمات را دارند.

دیودیده از آمادگی کامل تمامی حوزه های صنعت، معدن و تجارت در ایام نوروز خبر داد و افزود: کشیک های لازم انجام گرفته و این سازمان آماده خدمت رسانی شبانه روزی می باشد.

وی در پایان سامانه 124 را پل ارتباطی مردم با این سازمان عنوان نمود و خاطرنشان کرد: همشهریان گرامی می‌توانند جهت ارائه پیشنهادات سازنده و یا در صورت برخورد با هرگونه تخلف موارد را جهت بررسی و اقدام سریع به این سازمان اطلاع دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد