تاریخ درج خبر : 1392/03/05
کد خبر : ۲۴۰۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

دلسردی در ورزش حاصل کارهای غیراخلاقی است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست با مسئولان باشگاه سپاهان یاسوج عنوان کرد: شیوه کاسب‌مأبانه در ورزش کار بسیار بدی است و همه را به قهقرا می‌برد و در خط مقدم آن جوانان و نوجوانان ورزشکار قرار دارند.

وی دلسردی در ورزش را حاصل کارهای غیراخلاقی دانست و با اشاره به اینکه تبانی رخ داده در فوتبال بسیاری از علاقه‌مندان فوتبال در کهگیلویه و بویراحمد را دلسرد کرده است، افزود: مطمئن باشیم که با این کارهای ضداخلاقی از این پس مردم کمتر به استادیوم‌ها می‌روند.

80

صابری تصریح کرد: دستگاه‌ها امروز اماکن ورزشی زیادی دارند که اجازه نمی‌دهند مردم از آن‌ها استفاده کنند و خودشان هم از آن‌ها استفاده نکرده و تنها در حال خاک خوردن هستند.

وی از بهانه‌ تراشی‌های مختلفی که مسئولان دستگاه‌ها برای استفاده نکردن عمومی از اماکن ورزشی خود می‌کنند خبر داد و گفت: چنین روندی که دستگاه‌ها در پیش گرفته‌اند ناپسند و به دور از روحیه عادلانه و مردمی است.

صابری که پیگیر مشکلات تنها باشگاه سازنده فوتبال در کهگیلویه و بویراحمد است، عنوان کرد: شما نباید زیاد به اماکن دولتی برای آینده خود دلخوش کنید چراکه این اماکن حکم داروی مسکن را دارند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: موضوع تبانی که در فوتبال دسته اول فوتبال کشور رو شد و حکم‌هایی برای برخی در این استان هم صادر شد به فوتبال و ورزش کهگیلویه و بویراحمد ضربه زد.

سید حسین صابری گفت: وقتی ورزش از محتوای جوانمردی خارج می‌شود، نتیجه آن محکوم شدن 60 تا 70 نفر در فوتبال دسته اول کشور آن هم به دلیل تبانی است.

وی عنوان کرد: متأسفانه 10 فقره از این حکم‌ها مربوط به استان بود که ضربه بزرگی بر پیکره ورزش و فوتبال استان وارد کرد.

مسئول ارشد اجرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: قهرمان‌پروری چیز خوبی است چراکه وقتی سرود جمهوری اسلامی نواخته می‌شود مردم به وجد می‌آیند بنابراین نباید اجازه داد که این شادی مردم از آن‌ها گرفته شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد وجود معارضین اراضی منابع طبیعی را مشکل اصلی بر سر راه توسعه کهگیلویه و بویراحمد دانست و گفت: هر کجای این استان که پای می‌گذارید عده‌ای ادعای مالکیت آن را می‌کنند.

وی با ابراز تأسف از اینکه معارضین، من استاندار را هم تسلیم کرده‌اند و دست ما را برای اقدام بسته‌اند، افزود: امروز برای اینکه یک وجب زمین به یک باشگاه ورزشی سازنده هم بدهیم با مشکل روبه‌رو هستیم و تا هنگامی که این تفکر در استان حاکم است و همه ادعای مالکیت دارند نباید چندان به توسعه خوشبین بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد